Užitková zahrada

30. září 2016 12:00

Markéta Zídková

I psi a kočky trápí podzimní plískanice. Co potřebují, poradí Receptář

Sledujte v neděli 2. října 2016 ve 12.10 na Primě

Vaše chvíle pohody po nedělním poledni! Po týdnu se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ sVáclavem Postráneckým.

Jaká stanoviště potřebují růže, jak na jejich výsadbu a přípravu na zimu, se dozvíte vprvní reportáži. Papoušek je jedna zrostlin, které pěstovaly naše babičky a které jsou dnes trochu opomíjené. Zahradník Jakub vám je představí. Bicykly si po náročném létě zaslouží kvalitní péči. Co si můžeme opravit sami a sčím musíme do servisu? Chov čmeláků je podle pana Petra jednodušší než chov včel. Vjaké zahradě se jim bude líbit a co by měl obsahovat čmelín? Skoncem září se nejen zahrádkáři obávají sametek podzimních – jaké trampoty může nám a našim zvířecím mazlíčkům tento drobný škůdce způsobit? A co dalšího trápí na podzim naše mazlíčky? Pan Václav Větvička zodpoví dotazy diváků a mimo jiné představí tzv. Játrovku. Nakonec budeme komíny připravovat na zimu. Jak často je nechat čistit, prozradí pan Petr.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Všechny díly RECEPTÁŘE najdete na Prima play.

ZDE najdete vše o pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ.

(web)

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také