Jak na to

14. října 2016 06:01

Markéta Zídková

Okrasné traviny jsou ozdobou (nejen) podzimních zahrad. Přesvědčí vás Receptář

Sledujte v neděli 16. října 2016 v 11:50 na Primě.

Vaše chvíle pohody po nedělním poledni! Po týdnu se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým.

Ekologickou a hezkou zahradu můžete mít nejen kolem domu, ale i na něm v podobě zelené střechy. Ta navíc slouží jako skvělá izolační vrstva. Pan Jiří Pevný vysvětlí rozdíl mezi přírodní, chemicky neošetřovanou zahradou a tradiční zahradou plnou ovoce, zeleniny a léčivých rostlin. Chov slepic není složitý a domácí vajíčka za tu trochu péče rozhodně stojí. O okrasných travinách nám poví pan Jan Kocourek. Herec Vladislav Beneš si s panem Václavem Postráneckým popovídá o tradičních zahradách i oskeruších. Z jakých druhů tapet můžete v současné době vybírat a jak je správně nalepit na zeď, poradí pan Matěj Vokáč. Václav Větvička v listárně zodpoví dotazy diváků a poradí, jak na padlí. Cibule, česnek, čokoláda nebo hroznové víno jsou pro naše domácí mazlíčky jedovaté. Co dalšího jim nedávat a jak rozpoznat příznaky otravy, vysvětlí veterinář Rostislav Šimek.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Všechny díly RECEPTÁŘE najdete na PrimaPLAY.

ZDE najdete vše o pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ.

(web)

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také