Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Foto dne: Nechte šneka být. Je krásný

Ta fotka vypadá jako aranžovaná, ale není, tedy alespoň podle jejího autora, italského fotografa Alberta Panizza. Ještě budete šneky hubit ve své zahradě?
Vydáno: 14.04.2014
Badatelé na výpravě
Autor: isifa.com Badatelé na výpravě
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je to jiný pohled na zvíře, které pije krev všem zahrádkářům. Na této fotografii je to zvídavý tvor, fascinovaný kapající vodou. Každý ze šneků balancuje na jednom květu uprostřed řeky Po nedaleko Parmy. Když kapka dopadne, oba pátrají, kam mohla zmizet. Inteligentní přemýšliví tvorové.

„Když jsem fotil u řeky, chtěl jsem si vyfotit dva květy plující na hladině, až pak jsem si všiml, že jsou na nich šneci. Nejprve jsem myslel, že je zajímá vlastní obraz ve vodě, až pak mi došlo, že pátrají, kam zmizela kapka vody,“ řekl Panizza listu Daily Mail. Ušlechtilý fotograf po focení šnekům pomohl zpět na břeh a opatrně je přenesl do trávy.

Změnil se váš pohled na tyto tvory? Necháte je letos, aby vám zase sežrali salát a zlikvidovali afrikány?

(tes)

Mohlo by vás zajímat:

Tulip Dance. Tato fotka vyhrála 2. místo v soutěži International Garden Photographer of the Year v roce 2013 v sekci European Garden Photography Award, pro více info o soutěži jdi na www.igpoty.com

Kde se vzaly černé tulipány?

Ukliďte ho. Kolo můžete zavěsit i horizontálně

Chytré nápady, jak pověsit věci na zeď

Článek je zařazen v:
Reklama