Bydlení

26. ledna 2015 12:47

Markéta Zídková

10 posilovacích vychytávek, které jednoduše kopnete pod postel

I běhací pás šoupnete pod postel! (Když je trochu vyšší :-))

I v obýváku lze protáhnout a posilovat celé tělo. Kdo si není jistý průběhem cviků, najde pomoc na internetu vpodobě instruktážního videa. Pomůcek, které následně zmizí pod postelí, je každopádně dost.

Chcete-li posilovat celé tělo, neobejdete se bez pěnové podložky. Pro cvičení svolně dostupnými videise hodí činky, over ball a guma. K levnému a účinnému vybavení se řadí i bosu, velký gymnastický míč či hrazda do dveří.

K tomu, abyste doma měli posilovací stroje, nepotřebujete zvláštní místnost. Postačí úložný prostor pod postelí k uskladnění a 2 x 2 m na cvičení. Málokdo by řekl, že lze doma mít skládací běžecký pás. Jeden ztěch skladných se jmenuje Power track plus a nechá se složit na rozměry 63 x 72 x 135 cm (d x š x v).

Oblužte se v naší cvičební nabídce:

Pro posilování stehen a hýždí se v posilovnách často využívá velkého stepperu.Mini stepper jej nahrazuje a zabírá mnohem méně místa. Chybí mu totiž klasické madlo, o které se běžec opírá. Na stepperu posilujete svalstvo a kardiovaskulární systém obdobně, jako byste chodili do schodů.

Do bytu se jistě vejde i většina myslitelných fitness doplňků od cvičebních pomůcek projógu, pilates, ale také rehabilitační abalanční cvičení. Pomáhají protáhnout celé tělo, aktivovat ihluboko uložené svalstvo azároveň sepříjemným způsobem odreagovat. Tělo ivlastní vytrvalost lze posilovat ještě efektivněji, ato například vkombinaci svýše zmíněným běžeckým trenažérem.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky postel

Přečtěte si také