Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

10 posilovacích vychytávek, které jednoduše kopnete pod postel

I běhací pás šoupnete pod postel! (Když je trochu vyšší :-))
Vydáno: 26.01.2015
Využijte i běžné věci ve svém bytě
Využijte i běžné věci ve svém bytě Autor: www.plyometric-cardio-circuit.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

I v obýváku lze protáhnout a posilovat celé tělo. Kdo si není jistý průběhem cviků, najde pomoc na internetu v podobě instruktážního videa. Pomůcek, které následně zmizí pod postelí, je každopádně dost.

Chcete-li posilovat celé tělo, neobejdete se bez pěnové podložky. Pro cvičení s volně dostupnými videi se hodí činky, over ball a guma. K levnému a účinnému vybavení se řadí i bosu, velký gymnastický míč či hrazda do dveří.

K tomu, abyste doma měli posilovací stroje, nepotřebujete zvláštní místnost. Postačí úložný prostor pod postelí k uskladnění a 2 x 2 m na cvičení. Málokdo by řekl, že lze doma mít skládací běžecký pás. Jeden z těch skladných se jmenuje Power track plus a nechá se složit na rozměry 63 x 72 x 135 cm (d x š x v).

Oblužte se v naší cvičební nabídce:

Pro posilování stehen a hýždí se v posilovnách často využívá velkého stepperu. Mini stepper jej nahrazuje a zabírá mnohem méně místa. Chybí mu totiž klasické madlo, o které se běžec opírá. Na stepperu posilujete svalstvo a kardiovaskulární systém obdobně, jako byste chodili do schodů.

Gotu kola

Potřebujete jet nonstop? Zapomeňte na energy drinky a pěstujte gotu kolu

Do bytu se jistě vejde i většina myslitelných fitness doplňků od cvičebních pomůcek pro jógu, pilates, ale také rehabilitační a balanční cvičení. Pomáhají protáhnout celé tělo, aktivovat i hluboko uložené svalstvo a zároveň se příjemným způsobem odreagovat. Tělo i vlastní vytrvalost lze posilovat ještě efektivněji, a to například v kombinaci s výše zmíněným běžeckým trenažérem.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Švýcaři jen nesedí u mísy plné sýru a čokolády, dokážou se i pořádně zapotit. Můžete to zkusit s nimi na jejich vynálezu T-bow. Pořídíte ho už s cenou okolo 3 600,- Kč.

Jak posilovat mimo fitko? Tipy na skladné cvičební pomůcky včetně cen

Topinambur se dlouho těšil stejné oblibě jako brambory, dnes je to pozapomenutá zelenina

Nechcete tloustnout? Pak místo brambor objevte topinambur

Řeřicha

ŘEŘICHA: Nejzdravější zelenina na světě? Vypěstujete si ji sami doma

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama