Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

10 tipů na netradiční vánoční stromek

Patříte k těm, kteří letos nebudou kupovat vánoční stromek? Podívejte se, čím byste mohli tradiční smrček nebo jedličku nahradit.
Vydáno: 19.12.2014
Varianta pro domácí kutily aneb poklady z dílny
Autor: Mysalvagedtreasures.blogspot.cz. Varianta pro domácí kutily aneb poklady z dílny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Už jste letos absolvovali koupi vánočního stromku? Bez něj by atmosféra nebyla dokonalá, těšíme se, že vytáhneme krabice s oblíbenými ozdobami a co teprve vůně jehličí, která prostoupí celý byt…Jenže některým odrostly děti a jiní se třeba hned po Štědrém dnu chystají na hory, pak skutečně přijdou na řadu úvahy o tom, jestli má koupě stromku smysl. Ale ruku na srdce, dokážete si bez něj Vánoce představit?

Můžete samozřejmě zalovit ve skříni a vytáhnout starý umělý stromek. Anebo to můžete zkusit úplně jinak. Sesbírali jsme pro vás několik tipů na alternativní vánoční stromek. Vesměs se jedná o velice jednoduché a levné nápady, které ale vánoční atmosféru do příbytku určitě přinesou. Třeba se vám některý z nich zalíbí a vyzkoušíte si letos nadělit dárky pod stromek z knih nebo ze špulek od nití.

(brass)

Mohlo by vás zajímat:

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

16 super DIY nápadů na využití plastových láhví

Vlna či bavlnka, ozdobičky a je to

Jehlan je v posledních letech vánočním hitem. Vyrobte si ho

Vánoční hvězda

Jak správně koupit vánoční hvězdu. A jak se o ni dobře starat

Článek je zařazen v:
Speciály:
Reklama