Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

11 podivných domů, které musíte vidět

Dokud je neuvidíte na vlastní oči, vážně neuvěříte, že existují.
Vydáno: 06.10.2016
Mimozemšťani přistáli - V americkém Tennesse najdete vesmírnou loď, kterou zde zřejmě zanechali Marťané. Jen tak si stojí v horách, ale opuštěná není. Podle amerických novin je možné si obydlí pronajmout na dovolenou.
Autor: Azviralbuzz.com Mimozemšťani přistáli - V americkém Tennesse najdete vesmírnou loď, kterou zde zřejmě zanechali Marťané. Jen tak si stojí v horách, ale opuštěná není. Podle amerických novin je možné si obydlí pronajmout na dovolenou.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Když se zamýšlíme nad tím, jak by měl vypadat náš ideální dům, většinou si představujeme budovu, která má čtyři stěny a vevnitř se skrývá dostatek prostoru pro všechny místnosti, po kterých toužíme, včetně kuchyně, koupelny a podobně. Většina domů totiž přesně tak vypadá. Pak jsou ale domy, které jsou tak trochu „jiné“.

Nikde totiž není psáno, jak má dům vypadat, a lidé jsou schopni bydlet téměř kdekoliv. Obývají staré továrny, školy a kostely, ale někdy se dokonce usadí i v místech, která nejsou na první pohled k bydlení vhodná. A někdy stvoří krásné a jedinečné, ale i šílené stavby, které jsou důkazem lidské tvořivosti a vynalézavosti. Nevěříte? Podívejte se s námi na 11 zvláštních domů, které najdete po celém světě. Vaše definice toho, co to znamená super dům, se rozhodně změní poté, co náš výběr uvidíte.

(kor)

Mohlo by vás zajímat:

Dvě části domu v proluce ve městě Granollers 20 minut od Barcelony odděluje centrální zahrada

Útulný domov geniálně vmáčkli do proluky mezi dvěma domy

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Domy slavné díky filmovým a seriálovým scénám

Na střeše budovy Kalifornské univerzity v San Diegu ovšem působí znepokojivě

12 nejšílenějších domů světa. Je mezi nimi i jeden z Prahy


Článek je zařazen v:
Speciály:
Reklama