Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

20 tipů, jak dostat i do malého bytu pracovní místo

Útulná domácí kancelář.
Vydáno: 18.07.2016
Pracovat se dá na podestě, pod schody i za dveřmi
Autor: DigsDigs.com Pracovat se dá na podestě, pod schody i za dveřmi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Málo platné, sem tam potřebujeme pracovat doma. A pokud využíváte dokonce tzv. home office, jistě víte, že najít v domácnosti nějaké vhodné místo nemusí být až tak jednoduché. V naší galerii vám přinášíme pár nápadů, jak se lze s nedostatkem místa pro drobnou i rozsáhlejší domácí „úředničinu“ poprat.

Protože domov je místo hlavně pro naše soukromí a odpočinek, snažíme se vyčlenit co nejvíce prostoru pro domácí radosti. Společná setkání s celou rodinou, příbuznými a přáteli si chceme užívat v co nejméně zastavěném obýváku, v koupelně pro relaxaci také potřebujeme dostatek místa. A v kuchyni a jídelně?

K čemu prázdný prostor na schodišti, když se tu u okna dá tak dobře zabrat do práce? Foto:

Tam bychom bez uspokojivého prostoru jen těžko uvařili dobroty a nešťouchali se pak navzájem lokty při jídle. Zdá se tedy, že na napsání e-mailu či k pečlivému procházení domácích účtů už místa nezbývá.

To je ale jen zdání. Malou pracovnu si můžete vytvořit na mnoha místech, které lze jen málo využít pro jiný účel. Co třeba malý výklenek na konci chodby nebo u okna, roh v zádveří a v ložnici, místo pod schodištěm či u ukončení schodiště v patře nebo prostě jen ukrýt pracovní desku do skříně a při otevřených dvířkách pracovat o sto šest?

K čemu prázdný prostor na schodišti, když se tu u okna dá tak dobře zabrat do práce?

Důležité je nezapomenout na dostatek světla, které získáte z blízkého okna či dostatečně výkonné lampy. Jak uvidíte v naší galerii, zařídit si malý pracovní koutek je opravdu snadné.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Úžasné kanceláře. Tady byste chtěli pracovat

Originální pracoviště si navrhli architekti sami pro sebe

Architekti si splnili sen. Pracoviště si postavili v lese

Článek je zařazen v:
Reklama