Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

20 tipů na originální stojánky na deštníky

Kam odložit deštník, aby nepřekážel a přitom v bytě nevznikla loužička?
Vydáno: 21.10.2014
12)	Holinky do deště patří. Tyto ale z gumy nejsou a mokro je spíš v nich, zvlášť když se vrátíte z deštivého počasí.
Autor: Hamptontoes.com 12) Holinky do deště patří. Tyto ale z gumy nejsou a mokro je spíš v nich, zvlášť když se vrátíte z deštivého počasí.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Už je to tak, vše by mělo mít doma své místo. A pokud je situace jiná, občas nás chaos dostihne a my pak nemůžeme leccos potřebné najít. Věští-li kupříkladu předpověď počasí deštivý den, pak se může hodit stojan na deštníky. Právě v něm potřebné paraple najdeme a tam je také můžeme po návratu domů uložit.

Tvar domečku pro naše kamarády do deště se však dnes už nemusí podobat jen koši s pevným dnem. Naopak. Jak existují různé druhy deštníků, existuje i mnoho způsobů, jak je uložit. A třeba ještě mokré. Že se kolem nich nevytvoří loužička z odkapávající dešťové vody, je u bytelných stojanů na deštníky samozřejmostí. Právě proto mají v sobě zabudovánu nádobu s vyššími okraji, kam může voda stékat.

 

A tady je vidět, k čemu slouží. Miska je totiž naplněna substrátem se semínky trávy. Díky tomuto zvláštnímu odkladišti pro deštníky a pochopitelně i díky deštivému počasí tak nejenže nemáte v chodbě loužičky, ale ještě vám tam roste zelený trávník.
Autor: Likecool.com A tady je vidět, k čemu slouží. Miska je totiž naplněna substrátem se semínky trávy. Díky tomuto zvláštnímu odkladišti pro deštníky a pochopitelně i díky deštivému počasí tak nejenže nemáte v chodbě loužičky, ale ještě vám tam roste zelený trávník.

Jistě namítnete, že nejlepší je deštník pro usušení rozevřít. To ano, ale někdy na to není čas a paraple je i tak třeba někam na chvíli umístit. Když se podíváte do naší galerie, uvidíte, že nápadů, jak je uložit, je spousta. Designér Junjie Zhang dokonce šel ještě dál a využil stékající dešťovou vodu z deštníku pro závlahu domácího trávníčku.

Jiní návrháři si zas pohráli s tím, jaký vtiskli stojanu pro deštníky tvar a materiál. Jemná vlnovka, ovál a kruh tak svádějí u zájemců o koupi souboj s ostrými tvary čtverce a obdélníku. Stejně tak se střetává umělá hmota s kovem, sklem a proutěným výpletem. V naší galerii je to znatelné, avšak i tak bude pro milovníky zajímavých řešení náročné si vybrat ten svůj nejlepší stojan. Všechny typy se nám totiž do galerie ani zdaleka neměly šanci vejít.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Odložte si, prosím

Odložte si. Nápadité kousky do vaší předsíně

Podívejte, jak k sobě mohou na stěně ladit různé tvary a dekory starých zrcadel

Stará zrcadla v moderním interiéru

Piknik můžete mít každý den ....

20 zelených nápadů inspirovaných přírodou

Článek je zařazen v:
Reklama