Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama

6 nejodvážnějších nápadů z Jak se staví sen. Který byste chtěli domů?

Designéři Jak se staví sen nejen tvoří nové domovy, ale vždycky přemýšlejí, jak byty udělat co nejzajímavější. Sešlo se tak několik skvělých nápadů, které by stály za zkoušku i u vás doma.
Vydáno: 03.12.2018
Tohle jsou ty nejodvážnější nápady z Jak se staví sen
Autor: archiv Prima Tohle jsou ty nejodvážnější nápady z Jak se staví sen
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

A s proměnami a nápady nekončíme. Už od února můžete sledovat novou sérii Jak se staví sen! Zatím si připomeňte to nejlepší z uplynulé sezóny.

Podlaha na stěně

Co se starou podlahou, po které se už špatně chodí? Dát ji na stěnu! Přesně tohle udělali designéři v Jak se staví sen. Upcyklovali už nepoužívaný kus vybavení a dali mu druhou šanci. Výsledek je krásný.

Podlaha se dá přesunout na zeď
Autor: archiv Prima Podlaha se dá přesunout na zeď

Netradiční barva kuchyně

Většina se uchýlí k bílé, krémové nebo šedé barvě. Co ale zkusit kuchyň rozzářit nějakou netradiční barvou. Naši designéři zvolili fialovou a výsledek vypadá úchvatně. Netradiční kuchyň ihned upoutá pozornost a navíc je moderní.

Fialová kuchyň vypadá skvěle
Autor: archiv Prima Fialová kuchyň vypadá skvěle

Zářivá pohovka

Podobnou zdrženlivost při výběru barev volíme nejen u kuchyní, ale také u pohovek. Většinou si vybereme tmavší barvy nebo decentní vzory. V jedné proměně ale designéři sáhli po žlutém potahu. Díky němu je místnost plná optimismu. Pokud se chcete inspirovat, volte pohovku, z níž můžete potah snadno sundat a vyprat. Pak už se nemusíte barev bát.

Optimisticky žlutý gauč dodá energii
Autor: archiv Prima Optimisticky žlutý gauč dodá energii

Velké bourání

Pokud nejsou v malých bytech potřeba stěny, odstraňte je. Takhle to udělali designéři v jedné z proměn a propojili dříve úzkou a temnou kuchyň s obývákem. Vznikl multifunkční ostrůvek s jídelním stolem i televizí.

Propojte kuchyň a obývák
Autor: archiv Prima Propojte kuchyň a obývák

Fototapety

Poslouží místo obrazu nebo plakátu, případně vám do bytu vnesou kus lesa. V minulé sezóně Jak se staví sen se objevilo několik velkoformátových fototapet. Jedna s motivem březového lesa krásně doplnila chodbu a dostala do bytu tolik potřebnou přírodu.

Obývací pokoj je pohodlnější
Autor: archiv Prima Obývací pokoj je pohodlnější

Dominantní knihovna

Pan Jiří rád čte, a tak mu designéři v proměně dopřáli i netradiční knihovnu. Má spirálovitý tvar a stala se dominantou garsonky. Zajímavé knihovny poslouží i jako dekorace a pokoj zútulní.

Netradiční prvek zaujme
Autor: archiv Prima Netradiční prvek zaujme
Článek je zařazen v: JSSS , Jak se staví sen , domov , proměna , nápady
Reklama