Bydlení

3. prosince 2018 16:08

redakce Prima Zoom

6 nejodvážnějších nápadů z Jak se staví sen. Který byste chtěli domů?

Designéři Jak se staví sen nejen tvoří nové domovy, ale vždycky přemýšlejí, jak byty udělat co nejzajímavější. Sešlo se tak několik skvělých nápadů, které by stály za zkoušku i u vás doma.

A sproměnami a nápady nekončíme. Už od února můžete sledovat novou sérii Jak se staví sen! Zatím si připomeňte to nejlepší zuplynulé sezóny.

Podlaha na stěně

Co se starou podlahou, po které se už špatně chodí? Dát ji na stěnu! Přesně tohle udělali designéři vJak se staví sen. Upcyklovali už nepoužívaný kus vybavení a dali mu druhou šanci. Výsledek je krásný.

Netradiční barva kuchyně

Většina se uchýlí kbílé, krémové nebo šedé barvě. Co ale zkusit kuchyň rozzářit nějakou netradiční barvou. Naši designéři zvolili fialovou a výsledek vypadá úchvatně. Netradiční kuchyň ihned upoutá pozornost a navíc je moderní.

Zářivá pohovka

Podobnouzdrženlivost při výběru barev volíme nejen u kuchyní, ale také u pohovek. Většinou si vybereme tmavší barvy nebo decentní vzory. Vjedné proměně ale designéři sáhli po žlutém potahu. Díky němu je místnost plná optimismu. Pokud se chcete inspirovat, volte pohovku, zníž můžete potah snadno sundat a vyprat. Pak už se nemusíte barev bát.

Velké bourání

Pokud nejsou vmalých bytech potřeba stěny, odstraňte je. Takhle to udělali designéři vjedné zproměn a propojili dříve úzkou a temnou kuchyň sobývákem. Vznikl multifunkční ostrůvek sjídelním stolem i televizí.

Fototapety

Poslouží místo obrazu nebo plakátu, případně vám do bytu vnesou kus lesa. Vminulé sezóněJak se staví sen se objevilo několik velkoformátových fototapet. Jedna smotivem březového lesakrásně doplnila chodbu a dostala do bytu tolik potřebnou přírodu.

Dominantní knihovna

Pan Jiří rád čte, a tak mu designéři vproměně dopřáli i netradiční knihovnu. Má spirálovitý tvar a stala se dominantou garsonky. Zajímavé knihovny poslouží i jako dekorace a pokoj zútulní.


Přečtěte si také