Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Chcete doma cvičit? Přehled cvičebních pomůcek včetně cen

Hrazdy, boxovací pytle a další cvičební pomůcky pro chlapy na doma.
Vydáno: 09.10.2014
činky jsou klasika, kterou už asi doma máte
činky jsou klasika, kterou už asi doma máte Autor: Thinkstock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Chcete cvičit doma? Klasické činky zná určitě každý a jeden pár má stoprocentně kopnutý někde pod postelí. Zkuste to ale i se shyby, boxem a posilovaním s expandery. Peněženku to nijak nezatíží, nejtěžší je mít vůli a výdrž. V galerii se pak inspirujte, co se v naší kotlině dá za cvičební náčiní pro muže (a i pro ženy) na doma pořídit.

Hrazda – svaly jako z ocele

Už jste se někdy museli někam přitáhnout? Pak asi víte, že to ne vždy je tak úplně jednoduchá záležitost. Když si ale svaly zad trochu posílíte, pak se vyhoupnete na kdejakou překážku. Pomůže vám cvičení shybů a nejenže budete vybaveni pro případné svízelné životní situace, ale také si pěkně rozšíříte hrudník. Cvičit se dá na jakékoliv tyči.

Hrazdu Door Gym Xtreme za 600,- Kč si na zárubeň dveří nandáte jen když chcete cvičit a lehce ji zase vyháknete a uklidíte někam do skříně. Navíc se s ní dá provádět i mnoho cviků na zemi.
Hrazdu Door Gym Xtreme za 600,- Kč si na zárubeň dveří nandáte jen když chcete cvičit a lehce ji zase vyháknete a uklidíte někam do skříně. Navíc se s ní dá provádět i mnoho cviků na zemi.
Topshop.cz

Rozpaky snad mohou nastat jen ve chvíli výběru, hrazd k přítahům najdete totiž nespočet druhů. Můžete mít rohovou, dále upevněnou na stěnu nebo na strop, ale i vzepřenou v zárubni dveří. Zajímavým náčiním je samovzpěrná hrazda, kterou na zárubeň jen zavěsíte. Po jejím sesazení ji na zemi můžete použít jako Push Up Bar pro posilování např. břicha a tricepsů. Cena se vždy odvíjí podle typu a výrobce, takže rozpětí je velké, od 280 Kč až po 9000 Kč u hrazdy, která složená vypadá jako rám obrazu. Hrazdy mají v menších prostorách tu výhodu, že se dají buď složit a uklidit, nebo visí, takže nevadí. A navíc, když necvičíte, můžete ty visící využít třeba na zavěšení oblečení na ramínkách.

Boxovací pytel – udolej stres

Plno stresu a ochablé tělo dokáže skvěle vyvážit box. Kromě zpevnění těla a utlučení nepříjemného stresového pocitu se také naučíte rychlým reakcím. Stačí si jen pořídit boxovací rukavice a nějakého toho otloukánka. Takového chudáka, do kterého budete bušit, pořídíte v nejrůznější podobě. Klasikou je boxovací pytel zavěšený ze stropu, můžete si ale také boxnout do hrušky nebo nástěnného polštáře. V rozpětí od cca jedné do deseti tisícovek se vám nabízí spousta druhů bucholapů.

Místo pytle si představte šéfa a jeho nesmyslné pokyny a hned vám bude líp. Tento boxovací pytel 100/33 cm stojí 999,- Kč.
Místo pytle si představte šéfa a jeho nesmyslné pokyny a hned vám bude líp. Tento boxovací pytel 100/33 cm stojí 999,- Kč.
Havaj.cz

Expander – upevni si kondici

Další dostupnou pomůckou pro domácí cvičení jsou expandéry, někdy také zvané posilovací táhla. Existují gumové a vyrobené z popruhů. Pomohou vám zvýšit vlastní sílu. Je na vás, který si vyberete, zdali budete posilovat bicepsy s gumovým expandérem upevněným za chodidla anebo jen cvičit s vlastní vahou zavěšeni za popruhy. Ty se dají různě upevňovat. Některé si zavěsíte na hrazdu, jiné můžete zapřít třeba za zavřené křídlo dveří a pak hups, dozvíte se, jak na tom se svou zdatností jste. Zlepšovat ji můžete s expandéry už od 100 až do zhruba 1500 Kč.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Švýcaři jen nesedí u mísy plné sýru a čokolády, dokážou se i pořádně zapotit. Můžete to zkusit s nimi na jejich vynálezu T-bow. Pořídíte ho už s cenou okolo 3 600,- Kč.

Jak posilovat mimo fitko? Tipy na skladné cvičební pomůcky včetně cen

Lépe by kuchyňské skřínky v akváriu zamaskoval už jen David Copperfield

Kuchyňská linka plná ryb. Jen kam se dává nádobí?

Stylový nábytek pro odpočinek malého fotbalisty – křesílko stylizované jako fotbalový míč.

Nakopněte křesílko a hups do ustlané branky. Nábytek pro sportovní šílence

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama