Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Barevné Velikonoce pro radost našich nejmenších: Nápady na dětské tvoření

Máme pro vás několik nápadů, jak si s dětmi zkrátit těšení na velikonoční svátky. Roztomilé dekorace z papíru, knoflíčků, kousků plsti a zbytků bavlnek zvládnou větší děti samy, těm menším jistě pomohou rodiče. Dáte se společně do tvoření?
Vydáno: 11.04.2019
Barevné Velikonoce pro radost našich nejmenších
Autor: Pinterest.com Barevné Velikonoce pro radost našich nejmenších

Barevné Velikonoce: loutky z papíru

Namalujte na čtvrtku jednoduché tvary zvířátek, pouze však tělo a hlavičku. Ve spodní části prostřihněte otvory na dva prsty a velikonoční divadlo může začít.

Barevné Velikonoce: loutky z papíru
Autor: Pinterest.com Barevné Velikonoce: loutky z papíru

Barevné Velikonoce: omotávaná kuřátka

Z tvrdého kartonu vystřihněte jednoduchý tvar vajíčka a nechte děti, aby je pečlivě omotaly žlutou pletací přízí. Společně pak nalepte očka, zobáček, křidélka a nožky. Hotová kuřátka můžete nalepit na špejli a zapíchnout do velikonočního osení.

Barevné Velikonoce: omotávaná kuřátka
Autor: Pinterest.com Barevné Velikonoce: omotávaná kuřátka

Barevné Velikonoce: zvířátka z papíru

Jednoduchá zvířátka vytvoříte z papírových ruliček od toaletního papíru. Jednoduše je přestřihněte na polovinu, polepte barevnými papíry a slepte k sobě. Pěkné figurky můžete vytvořit i z papírových proužků.

Barevné Velikonoce: zvířátka z papíru
Autor: Pinterest.com Barevné Velikonoce: zvířátka z papíru

Barevné Velikonoce: knoflíčkové kraslice

Máte doma spoustu zbytečných knoflíčků? Pokud ne, ve výtvarných potřebách najdete malé plastové dekorační knoflíčky za nesrovnatelně nižší cenu než v textilní galanterii. Z knoflíků pak můžete vytvořit obrázek kraslice nebo velikonoční věneček.

Barevné Velikonoce: knoflíčkové kraslice
Autor: Pinterest.com Barevné Velikonoce: knoflíčkové kraslice

Barevné Velikonoce: dekorace z plsti

Z barevné dekorační plsti můžete vytvořit opravdu cokoliv. Jednoduchá kuřátka nebo ptáčky zvládnou i větší děti, kterým se už nebojíte svěřit do rukou jehlu a vyšívací bavlnku.

Barevné Velikonoce: dekorace z plsti
Autor: Pinterest.com Barevné Velikonoce: dekorace z plsti

Barevné Velikonoce: 3D dekorace

Vystřihněte z barevných papírů několik stejných tvarů, buď vajíček, nebo koleček, ze kterých vzniknou kuřátka, a uprostřed je všechny k sobě sešijte kancelářskou sešívačkou. Jednotlivé listy papíru pak od sebe oddělte a dozdobte.

Barevné Velikonoce: 3D dekorace
Autor: Pinterest.com Barevné Velikonoce: 3D dekorace
Článek je zařazen v: Velikonoce , pro děti , dětské tvoření , velikonoční dekorace , knoflíky , bavlnky , loutka , plst , kuřátko , kraslice , velikonoční nápady
Speciály: Jaro a Velikonoce

reklama