Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Domovy vytvořené ve stylu sci-fi

Domovy ve stylu žánru sci-fi.
Vydáno: 01.09.2014
„Sciece-fiction“ neoznačuje nutně jen literární či filmový žánr, ale nově i typ dekorativního designu
„Sciece-fiction“ neoznačuje nutně jen literární či filmový žánr, ale nově i typ dekorativního designu Autor: Bayless Custom Homes Inc.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Příznivci vědecko-fantastického žánru s vesmírnou tematikou se většinou spokojí s komixy, romány, sitcomy a filmy. Ti z nich, kdo se s koncem každé knihy nebo filmu zvláště neradi vracejí do reality, ovšem raději upravují své domovy tak, aby víc než dům či byt připomínaly kosmickou loď.

Podstatou vědecko-fantastického žánru je fikce založená na představě o vědeckých nebo technologických možnostech budoucnosti využívaných obyčejně k cestování vesmírem nebo časem. Tajemný svět tak, jak jej vykreslují autoři románů či tvůrci filmů, ovšem vyvolává hlad po specifických produktech a také už stihl inspirovat designéry. Musí jít o dobrý obchod, vždyť jen po zadání slov „sci-fi furniture“ google nabízí deset milionů výsledků.

Sience fiction se tedy netýká jen komixů či knih, ale stává se stylem pro spotřební věci.

Jedním z fenoménů moderní civilizace je stále větší uzavřenost lidí unikajících do svých domovů. V případě, že se jedná o domov uspořádaný podobně jako ty v přiložené fotogalerii, je zjevné, že dál už jejich obyvatelé ani uniknout nemohou.

Prohlédněte si domovy ideální pro ty, kdo sní o vzdálených galaxiích a jejichž představu o ideálním spolubydlícím by dokázal naplnit snad jen robot.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Kolik si jich k snídani dáte?

Koberec jako volské oko. A další vtipné motivy

Kam s ním? Pod dveře

Parchanti! Vrazili Kennyho pod dveře

Inspirace pro rodiče, jejichž chlapec zrovna prochází motoristickým obdobím. Všimněte si pohovky nebo skříňky á la tankovací stojan

10 úžasných pokojů pro pány kluky

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama