Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

GALERIE: 13 chytrých úkrytů na cennosti, které zloději u vás doma rozhodně neodhalí

Bojíte se krádeží? Nebo zkrátka chcete mít cennosti schované pro svůj vnitřní klid na nenápadném místě? Klíč pod rohožkou, peníze pod polštářem či obálka za obrazem jsou velmi otřepané schovky. Inspirujte se, kde doma schovat cennosti, aby je i ten nejchytřejší zloděj neodhalil!
Vydáno: 13.01.2018
Tyhle skrýše zloděje nanapadnou!
Autor: boredpanda.com/facebook.com Tyhle skrýše zloděje nanapadnou!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vykradený dům či byt patří k těm nejhorším nočním můrám. Nejenže utrpíte velkou finanční ztrátu a přijdete o důležité dokumenty a hodnotné cennosti, ale snad ještě horší bývá psychická újma, že se někdo vplížil do vašeho soukromí a narušil bezpečí vašeho domova. Abyste loupež případným zlodějům co nejvíce ztížili, určitě nepodceňuje dobré zabezpečení vašeho domu. Investice do různých alarmů a hlásičů se rozhodně vyplatí.

Jak ale dobře ukrýt cennosti přímo u vás doma? Variantou je samozřejmě trezor. Ten však jako kdyby rovnou hlásil: „Uvnitř je spousta peněz, šperků a důležitých dokumentů!" Pokud chcete cennosti ukrýt raději nenápadně, inspirujte se v naší galerii. Tyhle úkryty zloděje rozhodně nenapadnou!

 

(red)

Další články:

Geniální nápady!

GALERIE: 10 geniálně jednoduchých vynálezů, které budete okamžitě chtít do své domácnosti

Nejhorší designové faily.

GALERIE: 20 designových failů, které museli vytvořit jen totální šílenci

Jaké vychytávky znaly naše babičky?

Tyhle vychytávky, které používaly naše babičky, jsou k nezaplacení. Znáte je všechny?

Článek je zařazen v:
Speciály:
Reklama