Bydlení

12. srpna 2017 06:00

Tereza Javorová

GALERIE: Nahlédněte do stylové horské jídelny uprostřed drsné krajiny. Vychutnáte si zde jídlo i vytříbený design

Hory a lesy mají v sobě neopakovatelné kouzlo. A co teprve, když právě tam máte i svou chatu nebo chalupu! Někdy je ale letní sídlo také místem, kde si člověk může konečně dopřát splnění svých snů, zařídit si dům po svém – velkoryse a tradičně.

To se přihodilo i americkému producentovi a interiérovému designérovi Brianu Patricku Flynnovi. Konečně si ve svém domě vhorách mohl zjedné místnosti vytvořit pravou jídelnu určenou jen a jen pro požitek zjídla, pití a dobré společnosti.

Dnešní multifunkční bydlení disponuje skvělou možností využít jeden prostor mnoha způsoby. Na druhou stranu ale taková mnohostrannost rozptyluje pozornost, a tak se často stává, že vmžiku je zjídelny hrací místnost a přitom ještě zbyla polévka vtalířích. Druhý chod pak už padá do žaludku jen jako závaží.

Americký producent si ve svém domě vhorách chtěl konečně dopřát pravou a stylovou jídelnu, kde si spřáteli bude moci vychutnat víno, povyprávět a ocenit nejeden kulinářský zážitek… bez rozptylování televizí a mobilních „hraček“. Vše dostylizoval tak, aby místnost plně podpořila svůj účel, měla moderní nádech, ale při tom nijak neskrývala, že se jedná o horské obydlí jehož „vládcem“ je muž.

Podívejte se do naší galerie, čím vším skvělý dojem ze své jídelny podpořil.

(fis)

Další články:


Přečtěte si také