Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Bydlení

GALERIE: Nahlédněte do stylové horské jídelny uprostřed drsné krajiny. Vychutnáte si zde jídlo i vytříbený design

Hory a lesy mají v sobě neopakovatelné kouzlo. A co teprve, když právě tam máte i svou chatu nebo chalupu! Někdy je ale letní sídlo také místem, kde si člověk může konečně dopřát splnění svých snů, zařídit si dům po svém – velkoryse a tradičně.
Vydáno: 12.08.2017
Nejprve zmizela žluť dřevěného obkladu. Na pozadí bílé totiž vyniknou všechny ostatní barevné detaily, kterými chtěl designér místnost vyplnit.

To se přihodilo i americkému producentovi a interiérovému designérovi Brianu Patricku Flynnovi. Konečně si ve svém domě v horách mohl z jedné místnosti vytvořit pravou jídelnu určenou jen a jen pro požitek z jídla, pití a dobré společnosti.

Dnešní multifunkční bydlení disponuje skvělou možností využít jeden prostor mnoha způsoby. Na druhou stranu ale taková mnohostrannost rozptyluje pozornost, a tak se často stává, že v mžiku je z jídelny hrací místnost a přitom ještě zbyla polévka v talířích. Druhý chod pak už padá do žaludku jen jako závaží.

Stylového nádobí i pro větší hostinu je tu dostatek.
Stylového nádobí i pro větší hostinu je tu dostatek.
Flynnside Out Productions

Americký producent si ve svém domě v horách chtěl konečně dopřát pravou a stylovou jídelnu, kde si s přáteli bude moci vychutnat víno, povyprávět a ocenit nejeden kulinářský zážitek… bez rozptylování televizí a mobilních „hraček“. Vše dostylizoval tak, aby místnost plně podpořila svůj účel, měla moderní nádech, ale při tom nijak neskrývala, že se jedná o horské obydlí jehož „vládcem“ je muž.

Podívejte se do naší galerie, čím vším skvělý dojem ze své jídelny podpořil.

(fis)

Další články:

Nádherný obývací pokoj.

INSPIRACE: Milujete Itálii? Zařiďte si interiér v toskánském stylu a pusťte si domů slunce

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

GALERIE: Krásná blogerka si vtipně hraje s architekturou. Nad jejími úžasnými fotkami se vám bude tajit dech

Jídelny plné světla

INSPIRACE: 10x jídelny plné světla a energie. Ve které by vám nejvíc chutnalo?

Reklama
Článek je zařazen v: Galerie, interiér, inspirace, design, chata, jídelna, hory
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama