Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Bydlení

GALERIE: Úžasný dům z lastur. Stojí jen pár korun! Podívejte se...

Chystáte se do Mexika a přemýšlíte o nejvhodnějším ubytování? Máme pro vás jedinečný tip, který prostě musíte vyzkoušet! Na pobřeží Isla Mujeres se totiž nachází překrásný dům postavený z lastur. A jeho pronájem je nečekaně malý! Nevěříte? Tak sledujte!
Vydáno: 09.11.2017
Každý člen čtyřčlenné rodiny tu může strávit noc v přepočtu už za 1700 korun!

Nádherný, oslnivě bílý Seashell House je vhodně pojmenován podle lastur a mušlí, ze kterých je nejen postavený, ale je také jimi vyzdobený. Najdeteho na nedaleko Cancúnu v Mexiku, konkrétně na nádherném tyrkysovém pobřeží ostrova Isla Mujeres. A to nejlepší na něm je, že ho jeho majitelé nabízejí k pronájmu přes službu Airbnb, a to za krásných 305 dolarů (6700 korun) za noc pro skupinu lidí nebo čtyřčlennou rodinu! 

Dům je tvořen dvěma hlavními budovami ve tvaru obřích lastur. Seashell House má dvě ložnice s manželskými postelemi, z nichž obě se chlubí impozantními čely ve tvaru mušlí. Je tu ale také kuchyňský kout s velkou lednicí, mikrovlnkou, plynovým sporákem a dřezem i nádobí a další kuchyňské vybavení. Dvě samostatné koupelny se mohou pochlubit hned několika dekoracemi a detaily s mořskými motivy, konkrétně například koupelnové háčky či zrcadla.

Ani v koupelně nezapomněli majitelé na netradiční doplňky. Třeba vodovodní baterii v podobě lastury. Foto: Ani v koupelně nezapomněli majitelé na netradiční doplňky. Třeba vodovodní baterii v podobě lastury. Foto: profimedia.cz

Zdi v celém objektu jsou zdobeny malbou inspirovanou bájnými mořskými pannami. Nebudete se moct vynadívat ani na ručně vyřezávané dveře a okna a celou spoustu dekorací, které vypadají, jako by je vyplavilo samo moře. Z balkonu v horním patře se rozprostírá výhled na bazén, který k domu také patří, a Karibské moře. Samozřejmostí jsou tu i moderní vymoženosti jako je wi-fi či klimatizace.

Manželské postele musí být úžasně pohodlné. A ten výhled z obou ložnic! Foto: Manželské postele musí být úžasně pohodlné. A ten výhled z obou ložnic! Foto: profimedia.cz

 

Dům byl navržen architektem Eduardem Ocampem, který jej vlastní se svou manželkou. Původně mělo jít o prázdninový dům pro jeho bratra, malíře, který si přál jedinečné bydlení. Jeho hostům se ale zalíbil natolik, že se dům rozhodli začít pronajímat, a předvést ho tak celému světu. „Když jsme do domu poprvé vstoupili, okamžitě se nám objevil úsměv na rtech. Měli jsme pocit, jako bychom vstoupili do pohádkové knížky,“ nechal se slyšet jeden z návštěvníků unikátního domu.

(mb)

Další články:

Keith Holmes dokončil dům před čtyřmi lety, ale teprve teď se jej rozhodl prodat, aby si mohl vyhlédnout nový projekt.

Malíř proměnil obří kapli v úžasný dům. Podívejte se dovnitř

Dům z dopravního letounu Boeing 747.

GALERIE: Architekt navrhl úžasný dům z Boeingu 747. Střechu tvoří křídla letounu

Zvenku vypadá jako karavan vylepšený nějakým dřevorubcem

Dům na kolech je lepší než vaše garsonka. Nahlédněte do stylového minidomku

Reklama
Článek je zařazen v: dovolená, Mexiko, dům, prázdniny, ubytování, mušle, lastury, dům z lastur, Isla Mujeres
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama