Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama

INSPIRACE do kuchyně: 10 moderních dřezů

A kde myjete nádobí vy?
Vydáno: 06.03.2016
Netradiční dřezy
Netradiční dřezy Autor: All
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ani kuchyně neuniká nápaditým hrátkám designérů. Tentokrát vám přinášíme jejich výtvory, kterými chtějí změnit trochu fádní součást našich kuchyňských linek – dřez. Na výběr jsme u nás dlouhá léta měli jen čtverhranný nebo kulatý. Dnes si ale můžete sehnat jakkoli vytvarovaný. Nevěříte? Jen nahlédněte do naší galerie.

U dřezu bylo vždy zásadní, aby si v něm mohl užít očistu i nějaký ten větší hrnec. V době myček je to už jen detail, i když, přiznejme si, občas velmi potřebný. Dřez ale může být i promyšleně vytvarovaný, aby třeba i odkapávání nasáté houbičky nedělalo zbytečně loužičku, kde nemá. Ale také, aby se vám zelenina pěkně myla nebo…

Futuristické řešení kuchyňského ostrůvku počítá i s netradičním dřezem
Futuristické řešení kuchyňského ostrůvku počítá i s netradičním dřezem
veselopogovorim.ru

Jen se mrkněte do galerie. U některých dřezů vyniká spíš jejich estetický tvar než praktičnost. I když chytrá hospodyňka vždycky přijde na to, jak tu kterou část kuchyně chytře využít.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Při mytí nádobí si děti procvičují i jemnou motoriku potřebnou například k správnému spaní

Myčky zřejmě podporují rozvoj alergií u dětí. Lepší je mýt nádobí v dřezu

Tady už nikdo nepochybuje, že se ocitl v moderním prostředí. Ovšem citlivě připomínajícím vše, co dřívější období ozdobného i účelného dokázalo do prostoru kuchyně včlenit.

INSPIRACE: Vintage kuchyně dýchají teplem

Milionový vynález šetří námahu a čas

Milionový vynález do kuchyně šetří čas

Článek je zařazen v:
Reklama