Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Bydlení

INSPIRACE do kuchyně: 10 moderních dřezů

A kde myjete nádobí vy?
Vydáno: 06.03.2016
Netradiční dřezy

Ani kuchyně neuniká nápaditým hrátkám designérů. Tentokrát vám přinášíme jejich výtvory, kterými chtějí změnit trochu fádní součást našich kuchyňských linek – dřez. Na výběr jsme u nás dlouhá léta měli jen čtverhranný nebo kulatý. Dnes si ale můžete sehnat jakkoli vytvarovaný. Nevěříte? Jen nahlédněte do naší galerie.

U dřezu bylo vždy zásadní, aby si v něm mohl užít očistu i nějaký ten větší hrnec. V době myček je to už jen detail, i když, přiznejme si, občas velmi potřebný. Dřez ale může být i promyšleně vytvarovaný, aby třeba i odkapávání nasáté houbičky nedělalo zbytečně loužičku, kde nemá. Ale také, aby se vám zelenina pěkně myla nebo…

Futuristické řešení kuchyňského ostrůvku počítá i s netradičním dřezem
Futuristické řešení kuchyňského ostrůvku počítá i s netradičním dřezem
veselopogovorim.ru

Jen se mrkněte do galerie. U některých dřezů vyniká spíš jejich estetický tvar než praktičnost. I když chytrá hospodyňka vždycky přijde na to, jak tu kterou část kuchyně chytře využít.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Při mytí nádobí si děti procvičují i jemnou motoriku potřebnou například k správnému spaní

Myčky zřejmě podporují rozvoj alergií u dětí. Lepší je mýt nádobí v dřezu

Tady už nikdo nepochybuje, že se ocitl v moderním prostředí. Ovšem citlivě připomínajícím vše, co dřívější období ozdobného i účelného dokázalo do prostoru kuchyně včlenit.

INSPIRACE: Vintage kuchyně dýchají teplem

Milionový vynález šetří námahu a čas

Milionový vynález do kuchyně šetří čas

Reklama
Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama