reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Připomeňte si nejlepší proměny v Jak se staví sen

Jak se staví sen
Jak se staví sen
Začala nová série oblíbeného pořadu Jak se staví sen. V prvním díle jsme se vrátili do šesti domovů, které jsme vloni pomohli přestavět nebo úplně změnit. Připomeňte si nápady našich designérů a nalaďte se na osm dalších proměn, které vás čekají.

reklama

V návratovém díle se Iva Kubelková vydala do šesti domácností z minulé sezóny. Pokud jste epizodu plnou emocí a příběhů nestihli v televizi, můžete se na ni podívat online:

Nebo se mrkněte na minulé proměny v našich galeriích!

Bydlení pro babičku a její vnoučata

Paní Zdena neměla jednoduchý život, musela se poprat s těžkou nemocí a navíc se stará o svá vnoučata, protože jejich rodiče výchovu nezvládli. Společně bydlí ve starém domě, který potřeboval rekonstrukci. Designéři Kamila Douděrová a František Kobližka se tak pustili do netradiční proměny, kdy zachovávali i původní prvky letitého domu. Jak se to povedlo, zjistíte v galerii. Celý díl si můžete pustit online.

Domov pro maminku a malého syna

Andrea sama vychovává malého Filipa. Prodělala těžkou nemoc a nakonec se měla stěhovat do bytu, ve kterém ale nic nebylo. Zařizování se zhostili designéři Marek Povolný a Andrea Hylmarová. Navrhli byt v industriálním stylu, ale tak aby byl příjemný pro život. Posuďte sami v galerii. Případně se mrkněte na proměnu online, kde uvidíte, jak si Andrea dokončila i ložnici, kterou designéři vloni neměnili.