Bydlení

21. ledna 2020 08:00

redakce Prima Zoom

Připomeňte si nejlepší proměny v Jak se staví sen

Začala nová série oblíbeného pořadu Jak se staví sen. V prvním díle jsme se vrátili do šesti domovů, které jsme vloni pomohli přestavět nebo úplně změnit. Připomeňte si nápady našich designérů a nalaďte se na osm dalších proměn, které vás čekají.

Vnávratovém díle se Iva Kubelková vydala do šesti domácností zminulé sezóny. Pokud jste epizodu plnou emocí a příběhů nestihli vtelevizi, můžete se na ni podívat online:

Nebo se mrkněte na minulé proměny vnašich galeriích!

Bydlení pro babičku a její vnoučata

Paní Zdena neměla jednoduchý život, musela se poprat stěžkou nemocí a navíc se stará o svá vnoučata, protože jejich rodiče výchovu nezvládli. Společně bydlí ve starém domě, který potřeboval rekonstrukci. Designéři Kamila Douděrová a František Kobližka se tak pustili do netradiční proměny, kdy zachovávali i původní prvky letitého domu. Jak se to povedlo, zjistíte vgalerii. Celý díl si můžete pustit online.

Domov pro maminku a malého syna

Andrea sama vychovává malého Filipa. Prodělala těžkou nemoc a nakonec se měla stěhovat do bytu, ve kterém ale nic nebylo. Zařizování se zhostili designéři Marek Povolný a Andrea Hylmarová. Navrhli byt vindustriálním stylu, ale tak aby byl příjemný pro život. Posuďte sami vgalerii. Případně se mrkněte na proměnu online, kde uvidíte, jak si Andrea dokončila i ložnici, kterou designéři vloni neměnili.

Panelákový byt pro maminku se čtyřmi dětmi

Jeden tragický den změnil mladé mamince Lucce život. Její manžel Petr se zřítil ze skály a zemřel. Lucka zůstala sama se čtyřmi dětmi. Vjejím panelákovém bytě jsme měnili dětské pokojíčky, které si přála. Změny se ale dočkaly i obývák a chodba, kam přibyly důležité úložné prostory. Vgalerii najdete, jak se proměnavydařila. Můžete si také pustit celý díl online.

Kuchyň pro maminku, která bojuje stěžkou nemocí

Jana prodělala rakovinu střev, ale metastáze se objevily i na játrech. Statečná žena dodnes podstupuje chemoterapii. Do pořadu Jak se staví sen Janu přihlásily její děti. Panelákový byt tak designéři Martina Pištěláková a Jan Bek výrazně proměnili. Znerekonstruovaného temného bytu se stal světlý smnožstvím úložných prostor, novou kuchyní a moderní koupelnou. Fotky zproměny najdete vgalerii, celý díl si můžete pustit online.

Venkovská kuchyň pro maminku Lucii

Lucka miluje koně a pro svou farmu se málem udřela. Život jí změnila diagnóza rakoviny děložního čípku. Podstoupila alternativní léčbu, která ale nezabrala. Nakonec musela na chemoterapii. Přála si zrekonstruovat kuchyň, na což neměla čas ani peníze. Designéři Kamila Douděrová a František Kobližka tak vytvořili světlou rustikální kuchyň vpastelových odstínech modré a zelené, která se na farmu náramně hodí. Posuďte sami vgalerii. Případně se podívejte na proměnu online.

Iva Kubelková dostala pozvánku na svatbu

Poslední návštěva vrátila štáb a IvuKubelkovou do domu paní Lucie a její dcery Adélky. Designéři jim měnili byt už před dvěma lety. Minulý rok se tam Iva zajela podívat a letos se vrátila podruhé. Dostala totiž pozvánku na Adélčinu svatbu. Maminka Luciechtěla, aby Iva byla s rodinou nejen ve špatných, ale i v dobrých časech. nakonec vedla i ženicha Bohuslava k oltáři! Na fotografie zproměny se můžete podívat vgalerii, případně mrkněte na celý díl online.

Podívejte se také na rozhovor s Ivou Kubelkovou:


Přečtěte si také