Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama

Jeřáb, lego i kukátko. Tři bratři mají pokojíčky snů

Dekorace ze známé stavebnice, vtipně zabudované postele a další nápady dělají z těchto dvou dětských pokojů prostory plné inspirace k novým hrám.
Vydáno: 08.02.2016
Kluky focení úplně nebaví
Kluky focení úplně nebaví Autor: Playoffice
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Parta mladých architektů z Madridu Playoffice se na dětské pokoje specializuje. Kdo se nenechá odradit spoustou jejich řečí o vlivu zařízení na zdravý rozvoj motoriky dítěte a nechá je pracovat, ten vidí, jaké mají skvělé nápady. Ty předvedli i v následující dvojici dětských pokojů propojených oválným průzorem.

Jeden z těchto dvou pokojů, ten s palandou, vyniká celkově mimořádnou hravostí. Druhý s rozkládací postelí je pojatý seriózněji s jedním koutem na učení a dalším na učení. Tím architekti chtěli

Otvíracím průzorem z pokoje do pokoje se mohou hoši svolávat
Otvíracím průzorem z pokoje do pokoje se mohou hoši svolávat
Playoffice

přimět trojici bratrů ke společným hrám a zároveň každému z nich zajistit příhodný kout pro individuální zábavu. Jinak ovšem oba pokoje oplývají mnoha milými drobnostmi, jakými jsou domeček pro mystickou pohádkovou postavu Zahnfee známou z anglosaské literatury anebo otvíratelný průzor propojující oba pokoje, jímž se mladíci mohou svolávat. Smysl pro detail je nepřehlédnutelný zejména ve zmíněném pohádkovém domečku s osvětlením a Výkřikem Edwarda Muncha na zdi.

Další plní plán z budky jeřábníka
Další plní plán z budky jeřábníka
Playoffice

Cílem projektu bylo povýšit dětské ložnice na mnohostranně využitelné prostory k práci, na hraní, malování, čtení, stavění a všeliké kutění. To se díky vysokým stropům podařilo v patře nad postelí, kde vznikl prostor vyhrazený legu.

Mezipatro se žlutě vyvedeným jeřábem, ovládacím panelem a sirénou nebo šatní skříň plná hravých převleků za pohádkové hrdiny inspirují k další zábavě.

Vrcholem šikovného zařízení pokoje je nad dveřmi instalovaná kóje na čtení využitelná i jednoduše k tomu, aby si do ní kdokoli zalezl a měl klid.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Schodiště-knihovna v sobě obsahuje zábavnou skluzavku, kterou milují snad všechny děti. Hned vedle je pak rozměrná stěna s tabulí na jakékoliv výtvarné pokusy velkých i malých obyvatel domu

Tohle je dětský pokoj snů! Kdybyste byli děti, určitě byste ho chtěli

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Dětské pokoje dětí z celého světa

Článek je zařazen v:
Reklama