Koupelny

28. července 2020 08:00

Simona Sedláčková

Toaletní papír jako dekorace do koupelny? Zkuste tyto originální nápady

Toaletní papír potřebujeme mít všichni doma v dostatečném množství a také pěkně po ruce. Podívejte se, jak z něho vytvořit pěknou, a mnohdy dokonce vtipnou dekoraci toalety nebo koupelny.

Police zbetonu

Můžete si ji vyrobit i sami, ale pokud se vám nechce do složité výroby formy na beton, podívejte se na internet a výrobce určitě objevíte.

Ovečky na stěnu i na podlahu

Vyskládané role toaletního papíru opravdu připomínají vlnu ovcí, tak proč toho nevyužít? Kovový stojan si sami vyrobíte jen obtížně, ale nalepit na stěnu základ ovce zčerné samolepicí tapety a přidat plastovou zásobárnu jistě zvládnete.

Zahrajeme si piškvorky

Dřevěná police se čtvercovými okénky vpodobnému využití přímo vybízí. A je jen na vaší fantazii, jak toaletní papír vyskládáte.

Sloupy ze dřeva

Možná jsou praktičtější sloupy, do kterých uložíte i štětku na čištění wc, ale sloup ze surového dřeva je zase mnohem hezčí, a vejde se do něho větší zásoba.

Vyplétaný koš

Skvělý nápad, který by mohly využít všechny pletařky zpedigu i papírových ruliček. Samozřejmě i zklasického proutí by koš vypadal náramně a budete mít doma pořádnou zásobu papíru zajištěnou.

Držáky zvodovodních trubek

Vposlední době jsou bytové doplňky zvodovodních trubek velmi oblíbené a do koupelny nebo na toaletu se opravdu skvěle hodí.

Co do záchodu určitě nesplachovat a jak ušetřit vodu?


Přečtěte si také