Bydlení

5. února 2018 14:19

Tereza Javorová

Lucie Bílá má nový byt. Inspirovala se pořadem Jak se staví sen a dojemnou proměnou z minulé řady

Byla svědkem proměny bytu v pořadu Jak se staví sen a inspirovala se jí natolik, že si jeden ze svých bytů nechala proměnit také. Několikanásobná zlatá slavice Lucie Bílá tráví sice nejvíc času ve svém domě v Otvovicích, nedávno si ale nechala proměnit jeden svůj byt v Praze.

Inspiraci Lucie Bílá našla v příběhu invalidní důchodkyně Zdeňky z Otvovic, s níž úspěšnou proměnu prožívala.

Jak se paní Zdeňce daří a jak na proměnu sousedčina bytu známá zpěvačka vzpomíná, se dozvíte už dnes v pondělí 5. února ve 21.35 v prvním díle nové série pořadu Jak se staví sen na Primě.

Premiérový díl nové série oblíbeného pořadu nabídne ohlédnutí nejen za příběhem paní Zdeňky, ale i za dalšími nejzajímavějšími proměnami z předchozí řady. Jak se jejich aktérům dnes daří? A jsou i několik měsíců od natáčení s proměnami svých domovů spokojeni?

Dojemná proměna

Jedním z osudů, které diváky zasáhly, byl příběh invalidní důchodkyně Zdeňky Vojtěchové (43) z Otvovic. Bylo jí teprve 8 měsíců, když skončila v dětském domově. Z něj ji později zachránil nevlastní otec, který pak pro ni byl jediným blízkým člověkem a přivedl ji k malování. Zdeňce bylo 24 let, když po jeho smrti zůstala úplně sama. Navíc se u ní rozvinula roztroušená skleróza. Do oblíbeného pořadu se přihlásila, aby mohla udělat pokojíček pro svou dceru Haničku, která se jí po rozvodu začala vzdalovat, a se kterou tak chtěla trávit mnohem více času. Svědkem proměny malého bytečku na útulné a praktické bydlení byla i zpěvačka Lucie Bílá, která je Zdenčinou velkou oblíbenkyní a vlastně tak trochu sousedkou. Zlatou slavici práce designérů JSSS velmi mile překvapila, a jak sama přiznala, Zdeničce nové bydlení skoro až záviděla. Inspirovala se dokonce natolik, že se rozhodla proměnit i jeden svůj pražský byt.Dojetí bylo na všech stranách., Foto: archiv Prima

Nový byt Lucie Bílé

„Našla jsem si jednu z architektek pořadu – Zuzanku – a zadala jí proměnu jednoho ze svých bytů v Praze. A byla jsem úplně nadšená! Nechala jsem si to udělat na klíč, přišla jsem tam a měla jsem husí kůži. Je malinkej, ale roztomilej! Takže i já mám teď krásný byt v Praze,“ prozradila při opětovném setkání s paní Zdeničkou s úsměvem Lucie Bílá.

Zpěvačka Lucie Bílá se nechala inspirovat pořadem Jak se staví sen. Foto: archiv Prima

S paní Zdeničkou tehdy radost z nového bytu sdílela i její dcera Hanička, která byla impulsem k proměně. Zlepšily se jejich vztahy a vídá ji maminka teď více, jak si přála?

A jak na proměnu vzpomíná Lucie Bílá?

Sledujte návratový díl pořadu Jak se staví sen již dnes v pondělí 5. února ve 21.35 na Primě.

Novou řadou opět provází Iva Kubelková. Foto: archiv Prima

Další články:


Přečtěte si také