Bydlení

5. srpna 2016 06:00

Markéta Zídková

Ranč ve stylu šedesátých let nabízí maximální pohodlí

Bydlení na ranči plné pohodlí.

I starší věci mohou vytvořit dojem moderně pojatého interiéru. Jde však o to, čeho chcete docílit. V naší galerii vám nabízíme pohled do jednoho domu na venkově, který má daleko k chaotickému syslení předmětů celé rodiny. Přestože jich tu najdete poměrně dost, mají na svém místě opodstatnění Přestože jich tu najdete poměrně dost, mají na svém místě opodstatnění, a jak říká interiérový designér a producent Brian Patrick Flynn, pomáhají vytvořit úžasně zabydlenou atmosféru. Podívejte se na úpravu pokoje v naší galerii jeho očima.

Je to tak, vyhazovat věci po rodičích a prarodičích nemusí být vždy ten nejlepší nápad, jak si zařídit bydlení v po generace obývaném domě. Pochopitelně, to, co nejde opravit, viditelně se nehodí ani na okrasu a leze někomu z rodiny na nervy, musí pryč. Nad tím ostatním ale zapřemýšlejte.

Foto: Flynnside Out Productions

Některá pěkná křesla se mohou nechat nově očalounit, dřevěný stolek zbrousit a ošetřit novým lakem a třeba archivní dosloužilá lednička se může stát skvělou praktickou skříňkou. Zní to trochu pracně? Možná. Ale výsledek stojí za to.

V naší galerii uvidíte jeden z pokojů nově upraveného ranče. Je vybavený pohodlně, ležérně a uzpůsobený je pulzujícímu životu rodiny. Stylizace do 60. let minulého století je spíše okrajová. Více vyniká zájem o pohodlí početnější a zcestovalé rodiny. Doznal pár změn, které se týkají třeba obložení stropu, nabílení stěn, nové podlahy a vstupních dveří. I nábytek je tu doplněný, něco je nové ve starém stylu a některé věci jsou původní, jen lehce zrenovované. Výsledek? Skvělé útulné bydlení, jen se podívejte.

(fis)

Foto: Flynnside Out Productions

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také