Bydlení

14. července 2021 09:00

Matouš Hartman

Chytrá žena vsadila na recyklaci a z nudného domova udělala útulný ráj plný barev

Máma dvou dětí jednoho dne natřela starou lavici fialovou barvou a došlo jí, že by její domov mohl být barevnější. Nevydala se na nákupy, ale začala opravovat staré věci nebo z nich rovnou vyrábět nové dekorativní kousky. Nakonec vytvořila interiér, který je možná šílený, ale zaslouží si pozornost.

Padesátiletá Adele Thomas z Walesu je mámou na plný úvazek, ale ve volných chvílích si vždycky najde čas na tvoření. S rodinou bydlela v nudném domě, kde chyběly barvy. V létě Thomasovi jezdili do Španělska a Adele se rozhodla, že trochu barevného jihu dostane i do deštivé Británie.

Barvy jsou všude

Za dekorace prakticky neutrácí a snaží se využít věci, které už má. Vytvořila tak například dekorativní srdce ze starých kolíčků, navrhuje vlastní nábytek a stěny domu také vymalovala sama. Její nápady jí pomohla do světa dostat dcera, která mamince založila instagramový účet.

Interiér domu Thomasových vzbudil zájem a Adele dokonce i nějaké výrobky prodala na internetu. Aktivní žena se rozhodla využít každý kout svého domu a jedna zákaznice si dokonce myslela, že je v obchodu s dekoracemi.

Mnoho nápadů najdete v našem speciálu:

Nebojte se barev. Podívejte se, jak s nimi pracují designéři:


Přečtěte si také