Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Rodinný dům u Jihlavy ukrývá bazén, který skvěle spojuje živou a neživou přírodu

Mechu stačí vzdušná vlhkost a dokáže se postarat o krásnou dekoraci.
Vydáno: 01.06.2015
Rodinný dům u Jihlavy
Rodinný dům u Jihlavy Autor: www.luxusnipovrchy.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ve spolupráci s architektonickým ateliérem Fortis a studiem OTKA vznikl odvážný a nadčasový projekt kulatého rodinného domu na Vysočině. Dům je citlivě vsazen do mírně zvlněného terénu, takže příroda přirozeně obrůstá dům ze svahů a vtéká do interiérů ze zahrady. Při realizaci se dbalo na precizní provedení betonových skeletů, které byly esteticky využity nejen na fasádě, ale i v interiéru.

Pro jejich doplnění se pak výborně hodily betonové stěrky, které vzhled změkčily a v kombinaci s dalšími přírodními materiály, jako jsou kámen, dřevo, keramika a mech, vytvořily nadčasový a harmonický prostor pro velmi akční rodinu. Imitace betonu byla využita jako nejen praktický, ale zároveň vysoce estetický prvek dokreslující atmosféru soukromého krytého bazénu. Mimořádně dobře se na stěnách z imitace betonu vyjímají trsy okrasného mechu.

Podívejte se na fotky:

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Nejkrásnější bazény uvnitř domů

Tak jdete do toho?

Vše, co jste chtěli vědět o stěrkách v koupelně

Článek je zařazen v: bazén
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama