Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama

Ronaldo si koupil byt známý z 50 odstínů šedi!

Slavný fotbalista si vyhlídl v New Yorku úžasný loft v mrakodrapu Trump Tower.
Vydáno: 07.09.2015
Z obýváku je nádherný výhled na New York.
Z obýváku je nádherný výhled na New York. Autor: Warburg Realty
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Po veleúspěšném minulém roce, alespoň co se financí týká, za něj vydal 18,5 milionu dolarů a ještě se může procházet po dvou patrech apartmánu, který inspiroval autorku slavné erotické trilogie. Hvězda Realu Madrid, jako nejlépe placený týmový hráč světa (v roce 2014 prý inkasoval dohromady 79 milionů dolarů) si pár milionů za byt, jenž se rozkládá na 233 m2, může v klidu dovolit. Adresa je výjimečná, stejně jako stavba. Cristiana Ronalda při jeho návštěvě USA tak můžete navštívit v jedné z nejprestižnějších a nejbezpečnějších částí Manhattanu, na rohu Páté Avenue a 56. ulice.

Nad všechen mramor a drahý kov je výhled. Musíte ale doufat, že zatmavení skla z vnější strany budovy zakryje při sprchování a obdivném výhledu vaši nahotu.
Nad všechen mramor a drahý kov je výhled. Musíte ale doufat, že zatmavení skla z vnější strany budovy zakryje při sprchování a obdivném výhledu vaši nahotu.
Warburg Realty

V bytě se nacházejí kromě krásného obývacího pokoje 3 ložnice s nádhernými koupelnami. Čtvrtá je jaksi navíc, pro větší pohodlí. V jedné z nich se můžete při sprchování velkým oknem rozhlížet po Central Parku. Pochopitelně nechybí kuchyň, jídelna a menší obývací pokoj nebo pracovna.

Nejde o klasický dům, ale spíš o soukromou vesnici

Francouzské sídlo Johnnyho Deppa je na prodej. Za 25,76 milionu dolarů

Co činí výjimečným tento apartmán v závratné „mrakodrapové“ výšce, je, že máte z místností dechberoucí možnosti výhledu na okolí. Z jednoho pokoje přehlédnete celý Central Park, z dalšího se můžete kochat pohledem na řeku Hudson a v jiném si připomínat minulost i současnost stavitelského umění Ameriky v podobě výškových budov, jako jsou Empire State Building, Chrysler Building a Freedom Tower.

Namíchejte si drink a jen se dívejte. Je na co!
Namíchejte si drink a jen se dívejte. Je na co!
Warburg Realty

Dům byl zbudován v roce 1983, to však nic neubírá na atraktivitě bydlení v něm, spíš naopak. Vnitřní vybavení loftu, který si Ronaldo koupil, totiž už tehdy navrhl světově proslulý designér Juan Pablo Molyneux. Díky jeho umění i drobnějšímu zahlodání zubu času je rozlehlý apartmán příjemně útulný, i když se nachází ve studené sklobetonové stavbě.

Luxus bytu, kterým se fotbalové eso může obklopovat, také inspirovalo spisovatelku trilogie s prvním dílem nazvaným 50 odstínů šedi E. L. Jamesovou. The New York Post napsal, že právě tento loft se stal předobrazem apartmánu hrdiny erotického příběhu Christiana Greye. Ostatně, proč ne? Ronaldo je dostatečně atraktivní, takže by klidně mohl takovým vysněným Christianem Grayem být.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

 Dům s obytnou plochou 500 m² působí, jako by byl teprve nedávno dostavěný

Cindy Crawford nabídla k prodeji úchvatný dům s výhledem na oceán

Nejprve je nutné sestoupit po 50 schodech

Bydlení na hraně: Dům chtějí zapustit do okraje skály, místo střechy bude bazén


Článek je zařazen v:
Reklama