Bydlení

7. září 2015 06:01

Klára Beščecová

Ronaldo si koupil byt známý z 50 odstínů šedi!

Slavný fotbalista si vyhlídl v New Yorku úžasný loft v mrakodrapu Trump Tower.

Po veleúspěšném minulém roce, alespoň co se financí týká, za něj vydal 18,5 milionu dolarů a ještě se může procházet po dvou patrech apartmánu, který inspiroval autorku slavné erotické trilogie. Hvězda Realu Madrid, jako nejlépe placený týmový hráč světa (v roce 2014 prý inkasoval dohromady 79 milionů dolarů) si pár milionů za byt, jenž se rozkládá na 233 m2, může vklidu dovolit. Adresa je výjimečná, stejně jako stavba. Cristiana Ronalda při jeho návštěvě USA tak můžete navštívit vjedné znejprestižnějších a nejbezpečnějších částí Manhattanu, na rohu Páté Avenue a 56. ulice.

Vbytě se nacházejí kromě krásného obývacího pokoje 3 ložnice snádhernými koupelnami. Čtvrtá je jaksi navíc, pro větší pohodlí. Vjedné znich se můžete při sprchování velkým oknem rozhlížet po Central Parku. Pochopitelně nechybí kuchyň, jídelna a menší obývací pokoj nebo pracovna.

Co činí výjimečným tento apartmán vzávratné „mrakodrapové“ výšce, je, že máte zmístností dechberoucí možnosti výhledu na okolí. Zjednoho pokoje přehlédnete celý Central Park, zdalšího se můžete kochat pohledem na řeku Hudson a vjiném si připomínat minulost i současnost stavitelského umění Ameriky vpodobě výškových budov, jako jsou Empire State Building, Chrysler Building a Freedom Tower.

Dům byl zbudován v roce 1983, to však nic neubírá na atraktivitě bydlení v něm, spíš naopak. Vnitřní vybavení loftu, který si Ronaldo koupil, totiž už tehdy navrhl světově proslulý designér Juan Pablo Molyneux. Díky jeho umění i drobnějšímu zahlodání zubu času je rozlehlý apartmán příjemně útulný, i když se nachází ve studené sklobetonové stavbě.

Luxus bytu, kterým se fotbalové eso může obklopovat, také inspirovalo spisovatelku trilogie s prvním dílem nazvaným 50 odstínů šedi E. L. Jamesovou. The New York Post napsal, že právě tento loft se stal předobrazem apartmánu hrdiny erotického příběhu Christiana Greye. Ostatně, proč ne? Ronaldo je dostatečně atraktivní, takže by klidně mohl takovým vysněným Christianem Grayem být.

(fis)Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také