Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Tady dávají lišky dobrou noc

Samota může být krásná.
Vydáno: 12.11.2014
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ne každý má rád čilý ruch uspěchaného velkoměsta, někdo dává raději přednost klidu. I když může mít město své kouzlo, je i tak velmi uspěchané, plné aut a davů lidí. Snad i proto se stále více lidí stěhuje z města na venkov, i když to pro ně znamená starosti spojené s neustálým dojížděním za prací, nákupy a podobně.

Najdou se ale i jedinci, pro které je i vesnice příliš rušným místem k životu. Hledají proto samoty, které jsou doslova mimo civilizaci. Tato odlehlá místa můžeme najít na celém světě, a jak na následujících fotografiích zjistíte, je to úžasná podívaná.

Můžete se podívat, na jakých nádherných místech žijí poustevníci ve Skotsku, na Islandu, Faerských ostrovech nebo třeba i v Maďarsku. Znáte podobné samoty i u nás v Česku a dokázali byste si představit život daleko od veškeré civilizace?

(bf)

Mohlo by vás zajímat:

„Chtěl jsem postavit něco parádního,“ vysvětluje majitel, co jej přivedlo k tomuto nezvyklému projektu

Squatter zahnízdil na stromě

Přistavěná vystupující část skýtá prostor pro dvě lůžka a současně opticky narušuje původní fádní kvádr

Hádejte, z čeho je postavený tento dům?

Tato přestavba staré garáže na obyvatelnou chatu nazvanou Garage je cenami ověnčený debut archi studia Graypants ze Seattlu

Minidomečky: Bydlení snů se vejde do 50 m². Ušetříte za energie i za hypotéku

Časopis Prima FRESH

PŘEKVAPENÍ! Vydáváme časopis Prima FRESH

Článek je zařazen v:
Reklama