Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Bydlení

Tady dávají lišky dobrou noc

Samota může být krásná.
Vydáno: 12.11.2014
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Ne každý má rád čilý ruch uspěchaného velkoměsta, někdo dává raději přednost klidu. I když může mít město své kouzlo, je i tak velmi uspěchané, plné aut a davů lidí. Snad i proto se stále více lidí stěhuje z města na venkov, i když to pro ně znamená starosti spojené s neustálým dojížděním za prací, nákupy a podobně.

Najdou se ale i jedinci, pro které je i vesnice příliš rušným místem k životu. Hledají proto samoty, které jsou doslova mimo civilizaci. Tato odlehlá místa můžeme najít na celém světě, a jak na následujících fotografiích zjistíte, je to úžasná podívaná.

Můžete se podívat, na jakých nádherných místech žijí poustevníci ve Skotsku, na Islandu, Faerských ostrovech nebo třeba i v Maďarsku. Znáte podobné samoty i u nás v Česku a dokázali byste si představit život daleko od veškeré civilizace?

(bf)

Mohlo by vás zajímat:

„Chtěl jsem postavit něco parádního,“ vysvětluje majitel, co jej přivedlo k tomuto nezvyklému projektu

Squatter zahnízdil na stromě

Přistavěná vystupující část skýtá prostor pro dvě lůžka a současně opticky narušuje původní fádní kvádr

Hádejte, z čeho je postavený tento dům?

Tato přestavba staré garáže na obyvatelnou chatu nazvanou Garage je cenami ověnčený debut archi studia Graypants ze Seattlu

Minidomečky: Bydlení snů se vejde do 50 m². Ušetříte za energie i za hypotéku

Časopis Prima FRESH

PŘEKVAPENÍ! Vydáváme časopis Prima FRESH

Reklama
Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama