Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama

Tajné chodby v domě jsou cool

Přeneste se zpět do dětství a zavzpomínejte na tajemno, které dráždilo vaši představivost.
Vydáno: 09.11.2014
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dříve byly tajné chodby běžné především ve velkých sídlech, zámcích a hradech. Spojovaly jednotlivé pokoje, skrývaly tajemné komnaty a sloužily i jako dnešní únikové východy. Díky tomu se zde mohly spřádat plány, spiknutí i milenecká setkání.

Protože už ale nežijeme ve velkých hradech a panstvích, ubylo i tajných místností. Jako děti jsme ale tajné úkryty milovali. Schovka pod postelí, ve skříni i na půdě. Všechna tato místa nám poskytovala útočiště a podněcovala nás k dalším dobrodružstvím.

Tajných chodeb a místností se ale nemusíte vzdát ani v dospělosti. Své doupě a útočiště před světem si můžete vytvořit i ve svém domově. Můžete zde vybudovat místo pro relaxaci, hernu pro děti anebo zbudovat klenotnici vašich cenností. Příprava přitom nemusí stát ani moc peněz, stačí vám dobrý nápad a trocha šikovnosti.

(bf)

Mohlo by vás zajímat:

Dům jistí ocelové skoby

Žili byste v domě, který visí na hraně útesu?

Rohový dům s vykousnutým rohem

Architekti geniálně využili miniaturní pozemek ve městě

Kam s ním? Pod dveře

Parchanti! Vrazili Kennyho pod dveře


Článek je zařazen v:
Reklama