Bydlení

13. října 2016 16:00

Jana Brass

Takhle bydlí horních deset tisíc v Londýně. Navštivte 220 m² luxusu na prestižní adrese

Navštivte s námi exkluzivně renovovaný byt v londýnské čtvrti Marylebone. Jak sami uvidíte v naší galerii, byt na fotkách září novotou. Však byl také kompletně zrekonstruován a vybaven výstavním nábytkem a doplňky.

Že se nacházíte na velmi dobré adrese v centru slavného města, poznáte na první pohled. Nablýskané obchody, restaurace a hotely tu doplňuje množství kulturních institucí. Žije se tu na úrovni a tomu odpovídá i většina zdejších domů a bytů. Ten, do kterého dnes zajdeme, se nachází v jedné z místních nejprestižnějších historických budov.

Jak sami uvidíte v naší galerii, byt na fotkách září novotou. Však byl také kompletně zrekonstruován a vybaven výstavním nábytkem a doplňky. To vše na klíč. Majitel si správně zvolil interiérové studio, které má s elegancí prostor bohaté zkušenosti – Laura Hammett.

Moderní umění tu je také zastoupeno. Útulnost chodbě ale víc než obrázky dodává bodové osvětlení. Zajímavé je i to na podlaze. Foto: Ray Main

Na designéry však čekal dost náročný úkol. Museli se poprat s 222 m² tak, aby udrželi jednotný styl a zároveň, aby každá místnost měla svou neopakovatelnou atmosféru. To ale nebylo vše. Moderní vzhled bytu musel souznít s historickou budovou. Výsledek je fascinující, a to i díky mnoha kusům nábytku vyrobeným na míru přímo pro tento byt a jeho nový vzhled.

Vznikl tedy nadčasový projekt plný pohodlí a překvapivých proporcí nabízející jak reprezentativní prostory, tak útulná zákoutí. Jak by se vám líbilo bydlet v bytě vybaveném jak pro filmovou hvězdu?

(fis)

Foto: Ray Main / Laura Hammett interior architecture and design

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také