reklama

Takhle vyrůstala Angelina Jolie. Domov jejího dětství je na prodej

zidkovm
23. ledna 2016
Dirigent zrekonstruoval usedlost z dětství Angeliny Jolie.
reklama

Usedlost v okrese Rockland County amerického státu New York, kde Angelina Jolie strávila většinu dětství, je na prodej za 50 milionů korun.

Matka Angeliny Jolie Marcheline Bertrandová se do tohoto domu nastěhovala spolu s budoucí populární herečkou a jejím bratrem Jamesem Havenem v 80. letech po rozvodu s Jonem Voigtem.

Jolie tehdy ve vesnici Snedens Landing ležící 35 km severně od New Yorku chodila na základní školu. „Dodnes tady o tom každý v okolí mluví,“ přihříval si příslovečnou polévku makléř Richard Ellis ze společnosti Sotheby's International Realty na stránkách celostátního deníku Wall Street Journal. Jolie v tomto domě z 50. let žila do doby, než se rodina přestěhovala do Los Angeles, kde Jolie studovala vysokou školu.

Naposledy tento dům se čtveřicí ložnic v Rockland County vlastnil dirigent a pianista Eugene Kohn. Tento poslední majitel sám během let vystřídal přibližně 15 domů, přičemž o tom posledním prozradil, že jej koupil před rokem za 30 milionů korun. Mezitím jej ovšem zrenovoval. „Můj styl je zjednodušit a obnovit původní stav,“ popsal svou vizi vylepšování domů.

Dům s půdorysem o ploše 370 m² stojící na bezmála hektarovém pozemku v oblasti, která po desetiletí přitahovala umělce a populární osobnosti včetně komika Billa Murraye, kteří tu měli dostatek soukromí a přitom byli poblíž města New York.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
Štítky: New YorkdůmLos AngelesdomovdětstvíBill MurrayAngelina JolieováThe Wall Street JournalRichard EllisRockland CountyJames HavenSotheby's International Realty
reklama