Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Takhle vyrůstala Angelina Jolie. Domov jejího dětství je na prodej

Dirigent zrekonstruoval usedlost z dětství Angeliny Jolie.
Vydáno: 23.01.2016
Tato usedlost v okrese Rockland County ve státě New York, kde Angelina Jolie strávila většinu dětství, je na prodej
Tato usedlost v okrese Rockland County ve státě New York, kde Angelina Jolie strávila většinu dětství, je na prodej Autor: Profimedia/Edberg Solutions
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Usedlost v okrese Rockland County amerického státu New York, kde Angelina Jolie strávila většinu dětství, je na prodej za 50 milionů korun.

Matka Angeliny Jolie Marcheline Bertrandová se do tohoto domu nastěhovala spolu s budoucí populární herečkou a jejím bratrem Jamesem Havenem v 80. letech po rozvodu s Jonem Voigtem.

Jolie tehdy ve vesnici Snedens Landing ležící 35 km severně od New Yorku chodila na základní školu. „Dodnes tady o tom každý v okolí mluví,“ přihříval si příslovečnou polévku makléř Richard Ellis ze společnosti Sotheby's International Realty na stránkách celostátního deníku Wall Street Journal. Jolie v tomto domě z 50. let žila do doby, než se rodina přestěhovala do Los Angeles, kde Jolie studovala vysokou školu.

Jolie tehdy z vesnice ležící 35 km severně od New Yorku dojížděla na základní školu do městečka Snedens Landing
Jolie tehdy z vesnice ležící 35 km severně od New Yorku dojížděla na základní školu do městečka Snedens Landing
Edberg Solutions

Naposledy tento dům se čtveřicí ložnic v Rockland County vlastnil dirigent a pianista Eugene Kohn. Tento poslední majitel sám během let vystřídal přibližně 15 domů, přičemž o tom posledním prozradil, že jej koupil před rokem za 30 milionů korun. Mezitím jej ovšem zrenovoval. „Můj styl je zjednodušit a obnovit původní stav,“ popsal svou vizi vylepšování domů.

Dům s půdorysem o ploše 370 m² stojící na bezmála hektarovém pozemku v oblasti, která po desetiletí přitahovala umělce a populární osobnosti včetně komika Billa Murraye, kteří tu měli dostatek soukromí a přitom byli poblíž města New York.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Ani ložnice nevypadá jako pokoj silného muže. Postel zakrývá přehoz s leopardím potiskem a čelo postele zároveň může sloužit jako zrcadlo

Nakoukněte k Cristianu Ronaldovi domů: Hvězda Real Madridu má doma fakt divné věci

Domek stojí na kouzelném místě u jezera

Rozvedená matka tří dětí si sama postavila dům

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama