návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Našli jsme nejbarevnější hotel na světě! Tady chcete strávit letní dovolenou

skrivaa , Vydáno: 12.08.2018
Nahlédněte do nejbarevnějšího hotelu na světě.
Autor: instagram.com/shorelinehotel Nahlédněte do nejbarevnějšího hotelu na světě.
Lidé jezdí na Havaj kvůli surfování, slunci či přírodě. A nově i kvůli tomuto nejbarevnějšímu hotelu na světě! Ohnivě červená, neonově růžová, zářivě žlutá, blankytně modrá… Není snad barvy, kterou byste v Shoreline Hotel Waikiki v Honolulu nenašli. Podívejte se.

reklama

Jaké by to asi bylo prožívat nekonečný západ slunce? Tímto nápadem se nechali inspirovat majitelé hotelu The Shoreline Hotel v havajském Honolulu, který po "barevné rekonstrukci" otevřeli letos v červenci.

Ačkoliv je na Havaji tolik krásných barevných rostlin, květin a zvířat, z průzkumu vyplynulo, že většina místních hotelů je v neutrálních barvách. A to je velká škoda. Dovolená má být přece zábavná, veselá a hravá. Designéři hotelu tak zvolili zářivé barvy, které nechali přetřít neonovým filtrem. Výsledek je fantastický.

Hra barev

Co tedy všechno rekonstrukce zahrnovala? Probarvit a zmodernizovat design ve 135 pokojích, navrhnout nábytek na zakázku, instalovat téměř osmimetrovou uměleckou zeď v lobby a opravit bazén, na jehož hladině se odráží umělecká malba na stěně. Investice se rozhodně vyplatila. Návštěvníci jsou nadšení a fotkami z hotelu plní své sociální sítě. 

Hotel hraje barvami.
Autor: instagram.com/shorelinehotel Hotel hraje barvami.

Barevný zážitek

Poďjte se s námi vydat na menší prohlídku. Na recepci vás uvítá neonový nápis "aloha" a vodní bar s ovocem, vstupní hala pak představuje osvěžující splynutí známých památek a scenérií. V nasvícených ratanových klecích se můžete kochat sochami původních ptáků, na druhé straně zdi se nachází instalace vzdávající poctu místnímu botanickému životu.

V každém pokoji visí nad postelemi topografická mapa ostrovů ve 3D. Pokud by se někdo náhodou ztratil, hotelová fluorescenční záře mu ukáže cestu domů.

Kdybyste netušili, kde právě jste, napoví vám mapa nad postelí.
Autor: instagram.com/shorelinehotel Kdybyste netušili, kde právě jste, napoví vám mapa nad postelí.

Na střešní terase, přímo u bazénu, je ručně malovaná nástěnná malba, jejímž autorem je DJ Neff, který také navrhl design zdi u vchodu do hotelu. Malba u bazénu je skvěle fotogenická, jejími motivy je opět flóra.

Na střeše nenajdete jenom bazén, ale také ručně malovanou zeď s přírodními motivy v jedinečných barvách.
Autor: instagram.com/shorelinehotel Na střeše nenajdete jenom bazén, ale také ručně malovanou zeď s přírodními motivy v jedinečných barvách.

Nejbarevnější hotel světa v sobě snoubí pestré barevné odstíny, nadčasové havajské motivy přírody a rozmanité geometrické tvary. Chtěli byste v něm strávit noc?

(ŠP)

Jak se starat o ručníky, aby byly měkké a voňavé?

Ručníky jako z hotelu? Tipy, jak je mít i doma stále měkké a voňavé

 

Hotel nám připomíná jakýsi super moderní včelí úl.

Hotel budoucnosti vypadá jako vesmírná loď ze Star Treku. Podívejte se

reklama

Článek je zařazen v: barvy , design , léto , dovolená , hotel , inspirace , Galerie

reklama

Přečtěte si také