Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

V argentinské vile si zařídili domácí klubovnu. Nechybějí kožená křesla a kulečníkový stůl

Zdánlivě usedlý domek na předměstí Buenos Aires klame vnějším vzhledem. Uvnitř najdeme útulný interiér, který nápadně připomíná pánskou klubovnu. Nahlédněte do vily, která se vymyká klasickým domům.
Vydáno: 07.01.2019
Interiéroví designéři si při přestavbě pohráli hlavně s vnitřním prostorem tak, aby navodil příjemnou atmosféru pro setkávání majitelů s přáteli.
Autor: ALMA Photos Interiéroví designéři si při přestavbě pohráli hlavně s vnitřním prostorem tak, aby navodil příjemnou atmosféru pro setkávání majitelů s přáteli.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nepříliš výrazný domek v Buenos Aires uvnitř skrývá nečekaně rozlehlý prostor a moderně zařízený interiér. Jeho atmosféra navozuje dobrou náladu a zlehka vyzývá návštěvníky k hravosti a radosti ze společného soužití.

Klasický domek s nečekaným interiérem

Soukromé vily na předměstí velkých měst mají mnoho podob a záleží jen na vkusu jejich majitelů. Některé mohou být bizarní, jiné zas podléhají léty prověřené architektuře. Argentinský domek, který si můžete prohlédnout níže v galerii, spojuje oboje.

Na první pohled byste řekli, že se jedná o běžný rodinný domek. Jeho unikátnost spočívá uvnitř.
Autor: ALMA Photos Na první pohled byste řekli, že se jedná o běžný rodinný domek. Jeho unikátnost spočívá uvnitř.

Vilu obklopuje pohádkově rozlehlá zahrada o 10 tisíci m2, která kromě bazénu nabízí i dostatek místa pro slunění, odpočinek a sport. Přátelsky působí i interiér vily. Architekti ze SGS Architetti Associati si dali záležet, aby prostoru po jeho rekonstrukci dopřáli nejen punc moderního bydlení, ale také trochu vlídnosti. Pohodlná kožená křesla, krb a kulečníkový stůl přímo vybízejí k setkávání se s přáteli a trávení společných večerů u skleničky whisky.

Odhalené konstrukční prvky jsou dnes velmi moderní. Napomáhají vzdušnosti prostoru. Jejich chladné vyznění „ohřívá“ starý nábytek.
Autor: ALMA Photos Odhalené konstrukční prvky jsou dnes velmi moderní. Napomáhají vzdušnosti prostoru. Jejich chladné vyznění „ohřívá“ starý nábytek.

Vintage styl v moderní domě

Ve vile tak najdete vedle odhalených konstrukční prvků – trámů a kovových sloupků známých z industriálního stylu – ozvuk vintage stylu, zajímavý starý nábytek. Jednotlivé kousky vyhledávali autoři projektu na trzích v Recoletě a Palermu.

Posuďte sami v galerii, jak to všechno k sobě pěkně ladí.

(fis)

Další články:

Krásný byt v Alpách.

Krásný byt v Alpách připomíná moderní myslivnu. Nahlédněte do stylového bydlení v horách

 

hlavní obytný prostor - výhled na hřebeny hor

Stodola po rekonstrukci nabízí velkorysé bydlení i pódium na cvičení jógy či koncerty

Článek je zařazen v: architektura , design , klubovna , interiér , Galerie , Rodinný dům , projekt rodinného domu , víla , moderní bydlení
Reklama