Dětský pokoj

18. května 2018 06:00

Adéla Skřivánková

GALERIE: Rodina se třemi dětmi si přestavěla školní autobus na nádherné bydlení. Podívejte se!

Proměna školního autobusu rodinu vyšla na méně, než kdyby si koupila garsonku. Ve svém pojízdém bydlení mají ale daleko více místa a hlavně i svobody! Podívejte se, jak se jim proměna povedla.

Denver a Vanessa Millerovi z Nového Mexika milují cestování a nechtěli se ho vzdát, ani když se jim narodily tři děti. Dlouho přemýšleli, jak zůstat pohromadě, a přitom cestovat po světě. Až je napadla geniální myšlenka. Sehnali starý školní autobus a rozhodli se jej proměnit na pojízdné obydlí.

Rekonstrukce autobusu trvala pouhé čtyři měsíce a utratili za ni asi 900 000 korun. Tedy téměř polovinu, než kolik by zaplatili za garsonku či malý být 1+1! "Bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsme mohli udělat," říkají manželé, které společně se svými dětmi London (5), Phoenix (3) a Everest (2) najeli už přes 24 000 kilometrů po severozápadním a jihozápadním americkém pobřeží.

V autobusu si zařídili vše, co pětičlenná rodina potřebuje. Útulnou ložnici, praktickou kuchyni s dobře promyšleným úložným prostorem. Nechybí ani velký stůl, kde rodina společně večeří nebo hraje hry. Interiér celkově působí elegantně, čistě a útulně. Podívejte se do galerie!

(red)

Další články:


Přečtěte si také