Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

GALERIE: Díky těmto 15 nápadům využijete úplně nepotřebné věci, které máme doma

Na některé DIY projekty vám stačí opravdu málo. Z odpadu, který se povaluje doma, se může stát lampa, květináč nebo rám pro zrcadlo. Podívejte se doma a popřemýšlejte, jak můžete staré věci využít. Inspiraci najdete v tomto článku.
Vydáno: 31.01.2018
Jak se starými věcmi v domácnosti naložíte vy?
Autor: Reddit/esteigs99 Jak se starými věcmi v domácnosti naložíte vy?

Napadlo vás, že ze žárovek, které už nesvítí, můžete udělat lampičku? Skleněná část žárovky poslouží jako zásobník na petrolej a pak už stačí jen doplnit knot a uchytit žárovku k podložce. Proměnit takové struhadlo ve stojánek na tužky nebo lustr je také otázka minut. 

Většina nápadů v naší galerii je snadná a nezabere moc času. Konkrétně krabička od iPhonu vám báječně poslouží pro uchovávání másla. Stačí ji jen umýt. Velice jednoduché jsou také květináče z pneumatik. Nevypadají vůbec špatně! Na jiné projekty budete potřebovat víc času i šikovnosti. Třeba když budete chtít vyrobit knihovnu z klavíru, nebo  zrcadlo ze starých tenisových raket. 

Jako rámy pro zrcadla, nebo fotografie poslouží vyřazené rakety Foto: Jako rámy pro zrcadla, nebo fotografie poslouží vyřazené rakety, Foto: Imgur/epicnesshunter

I to se ale vyplatí. Použitím starých věcí, které najdete doma, získáte originální vybavení bytu. Budete se moct pochlubit svým známým nejen novinkami v interiéru, ale také tím, jak jste kreativní! 

Inspiraci hledejte v galerii: 

Další články:

 

Vyrobte si romantické lampičky.

DIY: Vyrobte si romantické lampičky snů. 10 nápadů, jak na to

Nejhorší designové faily.

GALERIE: 20 designových failů, které museli vytvořit jen totální šílenci

Jak využít staré sklenice?

Vdechněte starým sklenicím nový život! Stačí mít pět minut a kreativního ducha

Článek je zařazen v: DIY , nápady , upcyklace

reklama