návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Toaletní papír: 4 geniální nápady, co z něj vytvořit

, Vydáno: 21.02.2019
Nápady, co vytvořit z toaleťáku.
Autor: Pinterest.com Nápady, co vytvořit z toaleťáku.
Pokud má každý z nás vždy něco s jistotou doma, tak je to toaletní papír. Bez něj by to doma zkrátka nešlo. Víte, že z něj lze vykouzlit pár skvělých dekorací?

reklama

Pokud patříte mezi ty, kteří rádi vytvářejí nejrůznější dekorace a rádi si hrají se fantazií, máme pro vás originální nápad. Vytvořte si doplňky do vašeho domova z toaletního papíru.

Podívejte se na 4 názorná videa, která vám poradí, jak na to.

Malá jarní kvítka

 

 

Kvítka alá nevěstin závoj mají nezaměnitelný vzhled. Jsou drobná, čistě bílá a náramě se hodí do každé slavnostní kytice. Tato papírová květina vám bude ozdobou, jak jen dlouho chcete, nikdy totiž nezvadne. Doporučujeme nezalévat.

Svítící Měsíc

 

 

Na starý balón nalepte lepidlem rozdělené dílky toaletního papíru a nechejte uschnout. Poté vyříznete vespod otvor a vložte do balónu žárovku. V tu rránu máte super svítidlo do dětského pokoje.

Čtyři různé květiny

 

 

Přehled květin, které lze z toaletního papíru lehce vyrobit. Zvolíte si růži nebo karafiát? Výběr je jen a jen na vás. Zkuste přidat barvy a špejle. 

Origami pro hosty

 

 

Předpokládá se, že origami vzniklo přibližně v 9. století. Na toaletním papíře se však jedná celkem o novinku. Zkuste si vyrobit rybičku nebo třeba srdíčko. Vaše návštěva bude stoprocentně nadšena.

Zavíráte toaletu?

Víte, že zvednuté prkénko ohrožuje vaše zdraví?

Jak správně věšet toaletní papír

Existuje jen jediný způsob, jak věšet toaletní papír. Děláte to správně?

reklama

Článek je zařazen v: toaletní papír , toaleťák , papír , DIY , co z papíru , rulička , dekorace , papírové výtvory , výtvory , ruční práce , květiny , papírové květiny , kytky , kytky z papíru

reklama

Přečtěte si také