Jak na to

21. února 2019 14:41

Markéta Kašková

Toaletní papír: 4 geniální nápady, co z něj vytvořit

Pokud má každý z nás vždy něco s jistotou doma, tak je to toaletní papír. Bez něj by to doma zkrátka nešlo. Víte, že z něj lze vykouzlit pár skvělých dekorací?

Pokud patříte mezi ty, kteří rádi vytvářejí nejrůznější dekorace a rádi si hrají se fantazií, máme pro vás originální nápad. Vytvořte si doplňky do vašeho domova ztoaletního papíru.

Podívejte se na 4 názorná videa, která vám poradí, jak na to.

Malá jarní kvítka

Kvítka alá nevěstin závoj majínezaměnitelný vzhled. Jsou drobná, čistě bílá a náramě se hodí do každé slavnostní kytice. Tato papírová květina vám bude ozdobou, jak jen dlouho chcete, nikdy totiž nezvadne. Doporučujeme nezalévat.

Svítící Měsíc

Na starý balón nalepte lepidlem rozdělené dílky toaletního papíru a nechejte uschnout. Poté vyříznete vespod otvor a vložte do balónu žárovku. V tu rránu máte super svítidlo do dětského pokoje.

Čtyři různékvětiny

Přehled květin, které lze z toaletního papíru lehce vyrobit. Zvolíte si růži nebo karafiát? Výběr je jen a jen na vás. Zkuste přidat barvy a špejle.

Origami pro hosty

Předpokládá se, že origami vzniklo přibližně v9. století. Na toaletním papíře se však jedná celkem o novinku. Zkuste si vyrobit rybičku nebo třeba srdíčko. Vašenávštěva budestoprocentně nadšena.


Přečtěte si také