návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

5 valentýnských dekorací: Vyzkoušejte krásné DIY projekty

Vydáno: 29.01.2019
Valentýnské DIY dekorace
Autor: Pinterest.com Valentýnské DIY dekorace
Den 14. února patří všem lidem, kteří slaví svatého Valentýna. Již dlouho se nejedná jen o oslavu zamilovaných párů, lásku můžete připomenout i svým nejbližším, které máte rádi. Je jedno, zda se jedná o mamku, nejlepší kamarádku nebo například babičku. Krásný dárek můžete dát přece každému.

reklama

V polovině února se pomalu začínáte těšit na jaro. Zimy bylo ve městě už dost, chtělo by to trochu slunečního světla a jarní barvy, které vám zlepší náladu hned po ránu. Příroda samozřejmě vaše přání zcela ignoruje a od nepaměti si dělá, co chce. Vy mezitím, než opravdové teplo dorazí i k nám do Čech, můžete váš interiér naladit do zamilovaných barev a oslavit tak lásku ke své drahé polovičce nebo k nejbližším, které máte rádi.

Papírová srdíčka

Papírová srdíčka
Autor: Pinterest.com Papírová srdíčka

Stylovou dekorací, která je sice ze samých srdíček, ale rozhodně vám nepoleze za dva dny na nervy, je papírový řetěz. Nejlépe vypadá ze starých novin. Na výrobu potřebujete jen přečtené noviny, lepidlo nebo oboustrannou lepenku, nůžky a provázek. Srdíčka lze umístit jen jako ozdobu na věnec nebo z nich můžete udělat právě dlouhý řetěz například do okna nebo nad poličku. Papírovými srdíčky v tomto případě protáhněte jehlou provázek. Tak aby srdíčka zůstávala na místě.

Ozdobené větve

Ozdobená větev
Autor: Pinterest.com Ozdobená větev

Ať už například využijete srdíčka z novin z předešlého postupu, nebo si budete chtít vytvořit dekoraci zcela novou, postup je opět velmi jednoduchý. Navíc se tato dekorace neobejde bez krátké procházky v přírodě, kam si budete muset skočit pro pár hezkých větviček. Větve umístěte do vázy se širokým hrdlem a zavěste na ně látková srdíčka, která si ušijete s pomocí vaty a kusu staré látky. Vatu jednoduše obšijte do tvaru srdíčka. Pro lepší tvar srdce si můžete vystřihnout kartonové srdíčko, které k vatě přidáte.

Ovocný led

Zamilovaný led
Autor: Pinterest.com Zamilovaný led

Pokud si nechcete byt vyzdobit v duchu zamilovaného Valentýna, máme pro vás nápad. Co takhle zamrazit pár jahod ve formičce na led? Pozvěte kamarádku a vychutnejte si stylový večer u filmu se šampáněm v růžových barvách. Budete si připadat jako v luxusním baru. Pokud máte dobrý mixér, led rozdrťte na dřeň a vyrobte si svůj skvělý koktail.

Dřevěné srdce

Dřevěné srdce
Autor: Pinterest.com Dřevěné srdce

Toto je sice trošku náročnější, ale o to hezčí dekorace. Dřevěné srdce může být ideální příležitost, jak zapojit svého partnera do společné tvorby. Pokud ve svém okolí víte o prknech, která jsou už tak akorát ke spálení, zkuste si vyrobit přírodní obraz třeba i se živými květinami.

Tak trochu jiný lapač snů

Zamilované dekorace na zeď
Autor: Pinterest.com Zamilované dekorace na zeď

Pokud vás nebaví klasický lapač snů, máme pro vás nenásilnou inovaci. Zkuste si ozdobit kroužek na vyšívání usušenými růžemi a přírodními provázky. Pro zkušenější existuje na internetu spousta tipů, jak si kroužek vyzdobit například makramé technikou.

Přečtěte si také:

Co potěší muže?

4 osvědčené tipy na valentýnské dárky pro něj

Svátech všech zamilovaných se blíží.

16 nejstylovějších valentýnských dekorací

reklama

Článek je zařazen v: Valentýn , svatý Valentýn , DIY , dekorace , obraz , jídlo , led , dřevo , červená , láska , vztahy , pár , oslava

reklama

Přečtěte si také