Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Nejbarevnější byt, jaký jste kdy viděli. Téhle ženě by záviděl i jednorožec

"Váš dům není domovem bez barev". Takovým motem se nejspíš řídí žena jménem Aminu Mucciolo, která svůj život podrobila barvám. Duhový je i její styl oblékání.
Vydáno: 14.01.2019
Duha
Autor: Instagram.com Duha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Žena jménem Aminu Mucciolo, která má na Instagramu přezdívku Studiomucci, miluje všechny barvy. Je jimi tak posedlá, že celý byt připomíná duhu. Každá sebemenší dekorace je promyšlená tak, aby se hodila do pastelového interiéru.

Vše je dokonale vymyšleno.
Autor: Studio Mucci Vše je dokonale vymyšleno.

Tato výjimečná designérka vyniká i svým vzhledem. Sama nosí velmi výrazné barvy a doplňky. Platí, že čím víc je oblečení barevné, tím bude u této ženy oblíbenější. Ve všedních barvách ji na ulici nepotkáte.

Opravdu veselý interiér
Autor: Studio Mucci Opravdu veselý interiér

Takový styl není rozhodně pro každého, ale je pravdou, že je nám tato žena sympatičtější, než někdo, kdo se celý den mračí a chodí jen v barvě černé.

Na bizarní interiér se podívejte v naší galerii.

Modrá v interiéru

Barva roku 2019 je modrá. Tenhle její odstín ještě neznáte

Nahlédněte do nejbarevnějšího hotelu na světě.

Našli jsme nejbarevnější hotel na světě! Tady chcete strávit letní dovolenou

Článek je zařazen v: duha , barvy , byt , design , trendy , studiomucci , Studio Mucci , Aminu Mucciolo , dekorace , jednorožec , duhový pokoj , duhový interiér , duhový styl
Speciály:
Reklama