Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

INSPIRACE: 8 tipů na útulné posezení v koupelně

Hačněte si i v koupelně.
Vydáno: 06.04.2016
Koupelna slouží i odpočinku
Koupelna slouží i odpočinku Autor: Decozilla.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Koupelna je téměř zázračné místo. Krásně se v ní relaxuje, člověk z ní vychází po koupeli jako znovuzrozený a často krásně voní čistotou. Když ji ale zařizujeme nábytkem, málokdy myslíme také na důležité vybavení koupelny, na možnost někam se posadit. V naší galerii naleznete několik pěkných sedátek, židlí a lavic, které nejen umožňují posezení, ale také koupelnu specificky dotvářejí.

Možná disponujete také jen malou koupelnou, která vypadá, že se už nic víc než pračka nevejde. Pokud ani nemáte vanu a nemůžete se posadit na její okraj, pak byste možná o nějaké sesličce uvažovat měli. Co třeba taková, kterou lze složit nebo taková, která jako jedna z těch z naší galerie nabízí další úložný prostor?

Jak sami uvidíte, výborně se kachličky v koupelně snášejí se dřevem, zvláště takovým, které působí neopracovaně. Zajímavý je i proutěný nábytek. Záleží pochopitelně na tom, jak je design koupelny původně zamýšlen, ale jak uvidíte, možností opravdu mnoho.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Pár svíček, bodová světla a lístky růží na hladině. Romantická koupel může začít

Romantikou provoněné koupelny – kterou se inspirujete?

I v malé koupelně se najde spousta místa

10 tipů, jak vyřešit malou koupelnu

Ideální pro malé tvory

Nezavíráte záchod při splachování? Aneb 7 zvyků, kterými hýčkáte bakterie v koupelně

Článek je zařazen v: koupelna , posezení
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama