Bydlení

27. března 2023 14:11

redakce Prima Living

Luxusní vila Salákových na Bali bude k mání. Hokejista prodává bydlení i s duchem

Před pěti lety si manželé Salákovi pořídili na indonéském ostrově Bali luxusní letní sídlo. Nyní oznámili, že nádherné bydlení bude na prodej. V domě totiž podle Michaely Salákové bydlí duch. S tajemnou silou se prý setkal také hokejista Alexandr Salák.

Designová vila se čtyřmi ložnicemi a bazénem s výhledem na rýžové pole, kde rodina Salákových našla svůj druhý domov, se nachází nedaleko letoviska Changgu uprostřed nádherné zemědělské krajiny a jen kousek od oceánu. V tropickém ráji tráví s dětmi své dovolené, a když tam nejsou, luxusní vilu pronajímají.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Podívejte se, jak bydlí Petr Pavel a jeho rodina

V jejich asijském domě ale pravděpodobně straší! Tedy alespoň podle jedné z nájemnic, která se s historkou svěřila Míše Salákové. A vlastně se ani není čemu divit, vždyť podle legend a tamější mytologie právě na Bali bydlí různí bohové i démoni.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Ať se Salák sbalí a jde, říká trenér

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Je na Bali opravdu zakázaný sex?

„Kdybych neměla podobnou zkušenost z našeho posledního pobytu, asi bych úplně nevěřila,“ přiznala Saláková na Instagramu a popsala, co se v domě stalo. „Ve dvě v noci někdo vejde do jednoho z našich pokojů, zatáhne závěsy, rozsvítí si a zamkne za sebou. Ráno v zamčeném pokoji nikdo není. Předposlední den před odletem jsem měla s dětmi podobnou zkušenost. Okolo půlnoci na nás někdo ťukal na zeď, jako když ťuká člověk,“ dodala manželka skvělého brankáře s tím, že ležela v pokoji sama s nejmladším synem Hugem. Děti o patro níž utekly do pokoje za tátou, protože byly celé vyděšené.

Ducha vnímal také Saša Salák

„Poslední noc jsem poprosila Sašu, jestli by si do pokoje k Hugovi nemohl lehnout on. Dopadlo to tak, že i on v noci klepání nevydržel a musel se jít vyspat jinam,“ uvedla na sociálních sítích manželka někdejšího brankáře Sparty a české reprezentace.

Míša Saláková je z ducha v domě nesvá a uvažuje, že rodina bude muset nemovitost prodat. „Kdyby někdo chtěl tohle kouzelné místo s kouzelným kamarádem, vila bude na prodej. A pokud ji neprodáme, vrátím se tam jen pod podmínkou, že se frajer rozhodne vydat o dům dál, třeba hned k sousedovi,“ má jasno.

Jestli máte přebytečné miliony a kamarádíte se s duchy, je pro vás honosná vila s nadpřirozenými silami ideální nemovitostí.

Sdílejte článek
Štítky rodina Instagram dům hokejista bydlení Bali vila Alexander Salák Michaela Saláková

Přečtěte si také