reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

I doma si můžete svátek zamilovaných užít stylově. Máme pro vás několik tipů na valentýnské rande v obýváku

skrivaa , Vydáno: 14.02.2018
Jak si užít Valentýn z pohodlí domova?
Autor: istock.com Jak si užít Valentýn z pohodlí domova?
Přeplněné restaurace, kýčovitá výzdoba, ohrané love songy – pokud tohle není váš šálek čaje, oslavte Valentýna letos doma! Že je to příliš fádní? Poradíme vám, jak běžný večer změnit v romantické rande.

reklama

Atmosféra

Navodit tu správnou atmosféru je základ! Ještě důležitější ale je, mít vše předem připravené. Přeci nechcete celý večer strávit vybíráním další písničky, projížděním Netflixu a hledáním sirek. Po cestě domů vytvořte ve Spotify valentýnský playlist, rozestavte po pokoji vonné svíčky a ztlumte světlo. Pokud jste romantik až do morku kostí, můžete byt posypat růžovými lístky! A hlavně – přehoďte telefon do leteckého módu – Valentýn je jen o vás a vašem partnerovi, stovky facebookových přátel mohou počkat.

Domácí kino

Jak pozvednout běžnou každodenní činnost na vyšší úroveň? Jednoduše! Udělejte popcorn, kupte pořádnou dávku kvalitní zmrzliny a do kelímků s Colou přilijte kapku něčeho ostřejšího. Můžete navíc vyrobit i vtipné vstupenky s názvem filmu! Nehrozí tak, že by se s vámi vaše druhá polovička dohadovala, že Zápisník jedné lásky se dnes opravdu promítat nebude. Co je psáno, to je dáno. 

K filmové noci patří hromada popkornu. Foto: K filmové noci patří hromada popkornu. Foto: Pinterest.com

Indoorový Piknik

Plánovali jste uvařit romantickou večeři a sníst si ji u krásně prostřeného stolu? Máme pro vás něco originálnějšího. Namísto trávení půlky večera u plotny nakupte sýry, prosciutto, olivy, mandle, sushi, pizzu…cokoli máte rádi a dá se jíst bez příborů. Pak už jen rozhoďte na podlaze deku s polštáři, kolem rozestavte svíčky a ujistěte se, že máte v lednici nachlazené prosecco!Přičarujte si domů romantickou atmosféru. Foto: Přičarujte si domů romantickou atmosféru. Foto: Pinterest.com

Dress Code

I když se rozhodnete zůstat doma, neznamená to, že Den svatého Valentýna je den jako každý jiný! Obnošené tepláky, dva dny staré triko a děravé ponožky nejsou to správné ořechové. Není samozřejmě nutné vázat kravatu a promenádovat se po bytě v podpatkách, pěknou košilí a make-upem ale nic nezkazíte.

Na den zamilovaných se pěkně oblečte. Foto: Na den zamilovaných se pěkně oblečte., Foto: istock.com

Velké finále

A pokud vás to i tak bude táhnout ven, můžete před půlnocí vyrazit do parku a pustit společně lampion přání. Fixou na něj ještě před zapálením napište všechny sny, které se vám zatím nevyplnily, a pak už jen sledujte, jak se lampion postupně vzdaluje a vynáší vaše společná přání až ke hvězdám.

S partnerem vypusťte lampion a něco si přejte. Foto: S partnerem vypusťte lampion a něco si přejte. Foto: istock.com

(az)

Další články:

Jak v ložnici vykouzlit sexy atmosféru?

Nechcete v ložnici jen spát? Proměňte ji v sexy svatyni! 8 nápadů, jak ložnici dodat smyslnou atmosféru

Vyrobte si romantické lampičky.

DIY: Vyrobte si romantické lampičky snů. 10 nápadů, jak na to

Skvěle vypadá v kombinaci se šedou barvou.

Nevkusná růžová v interiéru? Zapomeňte na předsudky o holčičích barvách a zkuste to podle trendů

reklama

Článek je zařazen v: láska , Valentýn , dekorace , bydlení , obývací pokoj , design , svátek zamilovaných

reklama

Přečtěte si také