Fotogalerie

23. srpna 2017 06:00

Tereza Javorová

GALERIE: Muž si zřídil tuhle úžasnou pracovnu přímo pod mostem. Celý svět mu ji závidí! Podívejte se, jak vypadá

Projektant nábytku Fernando Abellanas absolutně ohromil ceý svět, když odhalil svoje nové pracovní studio, které naprosto vybočuje ze zavedených standardů. Je zavěšené přímo pod mostem a nápaditému designérovi vytváří dokonalé soukromí. Podívejte se, jak vypadá uvnitř.

Fernando Abellanas, projektant nábytku ze Španělska, chtěl pro svoji práci klidné a nerušené místo, které by bylo v centru městského dění, ale zároveň se nechtěl vzdát přírodních krás. Zdánlivě nereálný úkol se mu nakonec podařilo uskutečnit, když si k překvapení všech zřídil pracovní studio přímo pod mostem ve španělském regionu Valencie. Fotky svého úchvatného studia publikoval na Instagram.

V malé pracovně najdeme vše, co muž ke své každodenní rutině potřebuje. Pracovní stůl, židli, regály s úložným prostorem i pohodlný polštář, který mu složí jako křeslo, když si potřebuje odpočinout. Ke vstupu do svého originálního studia Abellanas používá ruční kliku, kterou posunuje celou pracovnu po konstrukci mostu.

Přesnou adresu svého pracoviště se projektant ale snaží udržet v tajnosti. Ke zřízení takového objektu nemá dostatečné povolení od úřadů a bojí se i možných krádeží a devastace od vandalů.

Podívejte se, jak pracovna zavěšená pod mostem vypadá:

(as)

Další články:


Přečtěte si také