Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

INSPIRACE: Proměňte svůj balkon či lodžii v nádherné letní posezení! 16 nápadů, jak na to

Zoufáte si, že nemáte velkou terasu, či dokonce zahradu? Zútulněte alespoň svůj balkon či lodžii a přeměňte tento prostor v pohodlné venkovní posezení, kde si můžete dát svoji ranní kávu či relaxovat po příchodu z práce. Během léta takovou možnost oceníte! Inspirujte se, jak na to.
Vydáno: 14.05.2018
Proměňte svůj balkon!
Autor: Pinterest.com Proměňte svůj balkon!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Balkon či lodžie si zaslouží stejnou pozornost jako zbytek vašeho domu či bytu. Je škoda využívat tento prostor pouze jako skladiště pro kolo či další předměty. 

Přestože je prostor na balkoně či lodžii omezený, rozhodně to neznamená, že by nebylo možné ho účelně, a navíc útulně zařídit. Dobrou zprávou je, že taková úprava nemusí být ani velká investice! Ideálním prvkem pro posezení jsou populární dřevěné palety, na které stačí pořídit menší kus pěnové matrace, přehoz a dekorativní polštářky. Barevná světýlka dodají tomuto prostoru to pravé kouzlo. Také různé svíce a lucerny budou působit skvělým dojmem. Jenom je nezapomeňte sfouknout, když budete odcházet!

Nahlédněte do naší galerie. Rozhodně si v ní vyberete balkon, který si zamilujete. Sačí se inspirovat a stejný si můžete zařídit i u sebe doma. 

 

(aso)

Další články:
Udělejte si z balkonu krásné relaxační místo.

Balkon jen na věšení prádla? Nesmysl, vytvořte si z něj osobní relaxační zónu

Jak využít balkon na maximum?

Léto na balkoně: Zahradu nepotřebujete. 5 tipů, jak si užít slunce, relax i pěstování

Pěstujte bylinky originálně!

INSPIRACE: Nemáte květináč? 12 originálních způsobů, jak pěstovat bylinky na balkóně

Článek je zařazen v: bydlení , tipy , inspirace , léto , fotogalerie , terasa , balkón , posezení , lodžie
Speciály:
Reklama