Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Nedaleko Prahy vznikl úžasný dům na stromě

Navštivte netradiční dům na stromě!
Vydáno: 03.11.2015
Vnitřní prostor doplňuje prostorná terasa
Vnitřní prostor doplňuje prostorná terasa Autor: FTV Prima/Treehouses.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pojďme se podívat nahoru…

Asi 60 kilomerů od Prahy v obci Chotýšany vznikl netradiční dům na stromě, kde se můžete i ubytovat. Domeček má vše, co člověk potřebuje. Jednak tedy vnitřní obytnou část, dále pak malou terasu. Je to důležité pro skutečný kontakt s přírodou, vnímání okolního prostředí a dokonalou relaxaci. Základním požadavkem je venkovní sezení, které by mělo splňovat komfort krásného výhledu a dávat možnost servírovat snídani přímo na terase. Součástí terasy je malá kladka, která pomůže vytáhnout nahoru třeba nákup.

Dům představil pořad Gondíci s. r. o. Vždy v sobotu v podvečer na Primě. Uvnitř najdeme pokoj, který má dvě klasické lůžka, po celém pokoji naleznete lucerny, které jsou krom malých baterek jediným umělým zdrojem světla. Svítit se dá samozřejmě svíčkami. Pokoj je koncipován jednoduše s ohledem na krásný výhled do okolní přírody.

Můžete se zde ubytovat
Můžete se zde ubytovat
FTV Prima/Treehouses.cz

S ohledem na prostor je myšleno i na možnosti pověšení oblečení nebo lehkých zavazadel. V domečku najdete různá místa s instalovanými věšáky, které poskytují také komfort pořádku v útulném prostoru.

Zde najdete vše o pořadu Gondíci s. r. o.Vzhledem k ekologickému principu stavby je toaleta suchá. Zásypovým materiálem jsou piliny, které jsou umístěny v nádobě poblíž dřevěné toalety.

Co je potřeba, pokud si chci postavit dům na stromě?

Musíte si vybrat strom, jehož zdraví musí posoudit dendrolog. Odborníci pak zhodnotí terén, vytvoří rozpočet, plán, zajistí přístupovou cestu pro dopravu dřeva apod. Každý rok by měl dendrolog strom kontrolovat.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Kuchyně ve tvaru U poskytuje dostatek prostoru

Designérka si vytvořila za pár korun útulnou kuchyni ve stylu Provence. Jak ušetřila?

Malé děti touží po útulném prostoru, kde si mohou připadat jako ve skrýši

Jak dětem vyrobit útulný zahradní domeček?

Článek je zařazen v: Gondíci s. r. o.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama