návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jak se staví sen: Proměna pro malou statečnou tanečnici, která si přála vlastní pokoj

Vydáno: 29.03.2019
Anička s maminkou a týmem Jak se staví sen!
Autor: archiv Prima Anička s maminkou a týmem Jak se staví sen!
Maminka Vlaďka by ráda splnila sen pro svoji dceru Aničku. Je ale na všechno sama, a tak je to pro ni v tuto chvíli nereálné. Anička prodělala onkologické onemocnění mandlí, a i když bojovala s takto těžkou nemocí, neztrácela optimismus do života. Moc by si přála svůj vlastní pokojíček. Premiéru dalšího dílu nové série „Jak se staví sen – extra“ uvidíte v pondělí 1. dubna ve 21.30 na Primě.

reklama

Aničce je 12 let. Miluje tanec, věnuje se hasičství a skautingu. Moc by si přála pokojíček, kde by měla velké zrcadlo, před kterým by mohla tancovat. S tímto snem jí pomohou designéři z pořadu Jak se staví sen!

Anička si přála vlastní taneční pokojíček.
Autor: archiv Prima Anička si přála vlastní taneční pokojíček.

Holčička v 6 letech onemocněla. Měla nádor na mandli. Podstoupila sérii chemoterapií. Vyléčila se, ale rok poté neměla dobré výsledky krve a vypadalo to, že se nemoc vrátila. Naštěstí se to nepotvrdilo a hodnoty se postupně vrátily do normálu. Léčba však rodinu vyčerpala psychicky i finančně.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Jak se staví sen 2019 (8) - upoutávka

Změna je nutná

Rodina bydlí v nájemním domě. Mají kuchyň, obývák, pokoj a ještě jeden malý pokoj, kterému říkají nudle. V bytě žije Vlaďka, dcera Anička a na střídačku 17letý syn Josef. Vlaďka musí spát na rozkládacím gauči nebo v pokoji u Aničky

Proměny se ujme Kamila a František

Kamila s Františkem jsou miláčky diváků. Jejich optimismus je nakažlivý a doukáží si poradit úplně se vším.

Ing. arch. Kamila Douděrová

Ing. arch. Kamila Douděrová

Ing. František Kobližka Postav si sen

Ing. František Kobližka

Těšte se na unikátní proměnu – bude zábavná, dojemná a plná praktických rad. Dívejte se v pondělí 1. dubna ve 21:30 na Primu.

reklama

Článek je zařazen v: Jak se staví sen , JSSS , sen , proměna , proměna bydlení

reklama

Přečtěte si také