Bydlení

29. března 2019 16:42

maku-la@seznam.cz

Jak se staví sen: Proměna pro malou statečnou tanečnici, která si přála vlastní pokoj

Maminka Vlaďka by ráda splnila sen pro svoji dceru Aničku. Je ale na všechno sama, a tak je to pro ni v tuto chvíli nereálné. Anička prodělala onkologické onemocnění mandlí, a i když bojovala s takto těžkou nemocí, neztrácela optimismus do života. Moc by si přála svůj vlastní pokojíček. Premiéru dalšího dílu nové série „Jak se staví sen – extra“ uvidíte v pondělí 1. dubna ve 21.30 na Primě.

Aničce je 12 let. Miluje tanec, věnuje se hasičství a skautingu. Moc by si přála pokojíček, kde by měla velké zrcadlo, před kterým by mohla tancovat. Stímto snem jí pomohou designéři zpořadu Jak se staví sen!

Holčička v 6 letech onemocněla. Měla nádor na mandli. Podstoupila sérii chemoterapií. Vyléčila se, ale rok poté neměla dobré výsledky krve a vypadalo to, že se nemoc vrátila. Naštěstí se to nepotvrdilo a hodnoty se postupně vrátily do normálu. Léčba však rodinu vyčerpala psychicky i finančně.

Změna je nutná

Rodina bydlí v nájemním domě. Mají kuchyň, obývák, pokoj a ještě jeden malý pokoj, kterému říkají nudle. V bytě žije Vlaďka, dcera Anička a na střídačku 17letý syn Josef. Vlaďka musí spát na rozkládacím gauči nebo v pokoji u Aničky

Proměny se ujme Kamila a František

Kamila s Františkem jsou miláčky diváků. Jejich optimismus je nakažlivý a doukážísi poradit úplně se vším.

Těšte se na unikátní proměnu– bude zábavná, dojemná a plná praktických rad. Dívejte se v pondělí 1. dubna ve 21:30 na Primu.


Přečtěte si také