Trendy

18. prosince 2018 06:00

maku-la@seznam.cz

Kuchyň v barvách mědi bude hitem roku 2019. Co by vám určitě nemělo chybět?

Do měděné barvy jsme se na první pohled zamilovali. Perfektně ladí k přírodním materiálům a v interiéru ji lze využít jako každý jiný kovový kuchyňský prvek.

Měděná barva se pomalu stává velmi žádaným prvkem včeských domácnostech. Její největší předností je přizpůsobení se kontextu každého běžného interiéru. Hodí se totiž velmi dobře kpřírodním materiálům a ke spoustě barev, jako je například zelená. Pokud ji zkombinujete sneutrálními nebo zastřenými tóny, vykouzlí vám nenahraditelnou parádu.

Stěny a obklady

Kovová barva vypadá na zdi absolutně fantasticky zejména, pokud má teplejší nádech. Vaše kuchyň bude vypadat velmi originálně, útulně, ale rozhodně ne přeplácaně. Je dobré se však u takového designu zamyslet nad barvou elektronických spotřebičů. Smědí perfektně ladí tmavě zelená barva.

Odpadkový koš

Pokud máte odpadkový koš mimo kuchyňskou skříňku, myslete i na jeho design. Nemusíte hned kupovat nový, stačí si pořídit jen samotnou měděnou barvu za pár korun a koš sní přetřít. Zodpaďáku se vtu ránu stane interiérový doplněk.

Elektro spotřebiče

Vdnešní době seženeme jakýkoliv design elektronických spotřebičů. Ať už máme kuchyň vretro stylu, nebo je výrazný holčičí vliv, seženeme zkrátka všechno. Zkuste si pořídit spotřebiče vbarvě mědi, uvidíte, sjakou radostí budete vkuchyni trávit čas.

Nádobí

Měděné hrnce nejsou úplnou novinkou. Jsou ale stále žádanější, protože je na ně opravdu hezký pohled. Pokud přemýšlíte o novém vybavení do kuchyně, měděné hrnce jsou jasnou volbou.

Nám se však líbíi měděné talíře, které mohou být výraznou dominantou každého stolu.

Něco na pití

Pokud chcete udělat dojem na hosty, pořiďte si měděné sklenice na aperitiv. Velmi zábavnou výbavou se mohou stát i obyčejné sklenice na pití.

Příbor

Pokud chcete změnit image své kuchyně jen nenápadně, můžete si pořídit měděný příbor nebo sadu nožů. Existují mnohé varianty, najdete jak celoměděné, tak jen zčásti kovové. Dobře vypadají měděné příbory dohromady sbílou, černou nebo dřevěnou rukojetí.


Přečtěte si také