Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Kuchyň v barvách mědi bude hitem roku 2019. Co by vám určitě nemělo chybět?

Do měděné barvy jsme se na první pohled zamilovali. Perfektně ladí k přírodním materiálům a v interiéru ji lze využít jako každý jiný kovový kuchyňský prvek.
Vydáno: 18.12.2018
Měděná kuchyně bude hitem roku 2019
Měděná kuchyně bude hitem roku 2019 Autor: Pinterest.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Měděná barva se pomalu stává velmi žádaným prvkem v českých domácnostech. Její největší předností je přizpůsobení se kontextu každého běžného interiéru. Hodí se totiž velmi dobře k přírodním materiálům a ke spoustě barev, jako je například zelená. Pokud ji zkombinujete s neutrálními nebo zastřenými tóny, vykouzlí vám nenahraditelnou parádu.

Stěny a obklady

Měď může být i na stěně.
Měď může být i na stěně.
Pinterest.com

Kovová barva vypadá na zdi absolutně fantasticky zejména, pokud má teplejší nádech. Vaše kuchyň bude vypadat velmi originálně, útulně, ale rozhodně ne přeplácaně. Je dobré se však u takového designu zamyslet nad barvou elektronických spotřebičů. S mědí perfektně ladí tmavě zelená barva.

Odpadkový koš

Koš jako super doplněk.
Koš jako super doplněk.
Pinterest.com

Pokud máte odpadkový koš mimo kuchyňskou skříňku, myslete i na jeho design. Nemusíte hned kupovat nový, stačí si pořídit jen samotnou měděnou barvu za pár korun a koš s ní přetřít. Z odpaďáku se v tu ránu stane interiérový doplněk.

Elektro spotřebiče

Spotřebiče nikdy nebyly krásnější.
Spotřebiče nikdy nebyly krásnější.
Pinterest.com

V dnešní době seženeme jakýkoliv design elektronických spotřebičů. Ať už máme kuchyň v retro stylu, nebo je výrazný holčičí vliv, seženeme zkrátka všechno. Zkuste si pořídit spotřebiče v barvě mědi, uvidíte, s jakou radostí budete v kuchyni trávit čas.

Nádobí

Nádobí umí udělat parádu.
Nádobí umí udělat parádu.
Pinterest.com

Měděné hrnce nejsou úplnou novinkou. Jsou ale stále žádanější, protože je na ně opravdu hezký pohled. Pokud přemýšlíte o novém vybavení do kuchyně, měděné hrnce jsou jasnou volbou.

Nám se však líbí i měděné talíře, které mohou být výraznou dominantou každého stolu.

Něco na pití

Stylové pití
Stylové pití
Pinterest.com

Pokud chcete udělat dojem na hosty, pořiďte si měděné sklenice na aperitiv. Velmi zábavnou výbavou se mohou stát i obyčejné sklenice na pití.

Příbor

Příbor v barvě mědi
Příbor v barvě mědi
Pinterest.com

Pokud chcete změnit image své kuchyně jen nenápadně, můžete si pořídit měděný příbor nebo sadu nožů. Existují mnohé varianty, najdete jak celoměděné, tak jen z části kovové. Dobře vypadají měděné příbory dohromady s bílou, černou nebo dřevěnou rukojetí.

Inspirujte se kavárnami!

Inspirujte se designem kaváren: Těchto 5 věcí se hodí i k vám domů

Trubky v interiéru

Nevkusné trubky v interiéru: Udělejte z nich stylovou přednost

Článek je zařazen v: kuchyň , med , měděná barva , design , byt , dům , chrom , kovové odstíny , kov , kuchyně , odpadkový koš , kos , spotřebiče , hrnce , 2019 , trend2019
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama