Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Kuchyň v barvách mědi bude hitem roku 2019. Co by vám určitě nemělo chybět?

Do měděné barvy jsme se na první pohled zamilovali. Perfektně ladí k přírodním materiálům a v interiéru ji lze využít jako každý jiný kovový kuchyňský prvek.
Vydáno: 18.12.2018
Měděná kuchyně bude hitem roku 2019
Autor: Pinterest.com Měděná kuchyně bude hitem roku 2019

Měděná barva se pomalu stává velmi žádaným prvkem v českých domácnostech. Její největší předností je přizpůsobení se kontextu každého běžného interiéru. Hodí se totiž velmi dobře k přírodním materiálům a ke spoustě barev, jako je například zelená. Pokud ji zkombinujete s neutrálními nebo zastřenými tóny, vykouzlí vám nenahraditelnou parádu.

Stěny a obklady

Měď může být i na stěně.
Autor: Pinterest.com Měď může být i na stěně.

Kovová barva vypadá na zdi absolutně fantasticky zejména, pokud má teplejší nádech. Vaše kuchyň bude vypadat velmi originálně, útulně, ale rozhodně ne přeplácaně. Je dobré se však u takového designu zamyslet nad barvou elektronických spotřebičů. S mědí perfektně ladí tmavě zelená barva.

Odpadkový koš

Koš jako super doplněk.
Autor: Pinterest.com Koš jako super doplněk.

Pokud máte odpadkový koš mimo kuchyňskou skříňku, myslete i na jeho design. Nemusíte hned kupovat nový, stačí si pořídit jen samotnou měděnou barvu za pár korun a koš s ní přetřít. Z odpaďáku se v tu ránu stane interiérový doplněk.

Elektro spotřebiče

Spotřebiče nikdy nebyly krásnější.
Autor: Pinterest.com Spotřebiče nikdy nebyly krásnější.

V dnešní době seženeme jakýkoliv design elektronických spotřebičů. Ať už máme kuchyň v retro stylu, nebo je výrazný holčičí vliv, seženeme zkrátka všechno. Zkuste si pořídit spotřebiče v barvě mědi, uvidíte, s jakou radostí budete v kuchyni trávit čas.

Nádobí

Nádobí umí udělat parádu.
Autor: Pinterest.com Nádobí umí udělat parádu.

Měděné hrnce nejsou úplnou novinkou. Jsou ale stále žádanější, protože je na ně opravdu hezký pohled. Pokud přemýšlíte o novém vybavení do kuchyně, měděné hrnce jsou jasnou volbou.

Nám se však líbí i měděné talíře, které mohou být výraznou dominantou každého stolu.

Něco na pití

Stylové pití
Autor: Pinterest.com Stylové pití

Pokud chcete udělat dojem na hosty, pořiďte si měděné sklenice na aperitiv. Velmi zábavnou výbavou se mohou stát i obyčejné sklenice na pití.

Příbor

Příbor v barvě mědi
Autor: Pinterest.com Příbor v barvě mědi

Pokud chcete změnit image své kuchyně jen nenápadně, můžete si pořídit měděný příbor nebo sadu nožů. Existují mnohé varianty, najdete jak celoměděné, tak jen z části kovové. Dobře vypadají měděné příbory dohromady s bílou, černou nebo dřevěnou rukojetí.

Inspirujte se kavárnami!

Inspirujte se designem kaváren: Těchto 5 věcí se hodí i k vám domů

Trubky v interiéru

Nevkusné trubky v interiéru: Udělejte z nich stylovou přednost

Článek je zařazen v: kuchyň , med , měděná barva , design , byt , dům , chrom , kov , kuchyně , odpadkový koš , kos , spotřebiče , hrnce , 2019 , trend2019

reklama