návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jak se staví sen: Proměna pro maminku, která bojuje se zákeřnou nemocí. Rodina si pro ni přála novou kuchyň

Vydáno: 12.04.2019
Paní Jana se svou rodinou a designéry
Autor: archiv Prima Paní Jana se svou rodinou a designéry
Jana by si přála novou kuchyň pro svou nemocnou maminku. Ta se o celou rodinu vždycky krásně starala a Jana spolu s bratrem měli krásné dětství. Proměna by nebyla nejen pro maminku, ale i pro tatínka, který je teď Janě velkou oporou. Dívejte se v pondělí 15. dubna ve 21.30 na Primu.

reklama

Maminka měla květinářství a svoji práci vždy milovala. Cítila se však velmi unavená a náhle se u ní objevily i problémy se zažíváním. Jana si musela vyslechnout velmi špatnou zprávu – byla u ní diagnostikována rakovinu střev a to v pokročilém stadiu. Prodělala chemoterapie a operaci střev. Bohužel se jí objevily metastázy na játrech, které nejsou operovatelné, a tak paní Jana podstupuje další série chemoterapií a biologickou léčbu.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Jak se staví sen 2019 (10) - upoutávka

Proměny se ujme dvojice Martina Pištěláková a Jan Bek

Novou dvojící je Martina s Honzou, kteří spolu tvoří tým prvním rokem. Do pořadu přinášejí novou energii, kterou využívají na maximum.

Martina Pištěláková

Martina Pištěláková

Nový designér pořadu Jak se staví sen Jan Bek

Ing. arch. Jan Bek

Problémem je málo místa v panelákovém bytě

Jana s Vlastou si pořídili před 23 lety třípokojový byt v paneláku. Zhruba 8 let žili v bytě v takovém stavu, v jakém ho koupili, a až poté se pustili do rekonstrukce. Ta však probíhala za chodu a ještě k tomu s dvěma dětmi. Před pěti lety zrekonstruovali obývák a ložnici, ale šlo spíš o kosmetické úpravy – vymalování, nové skříňky a tapeta. Největším snem paní Jany je nová kuchyň a koupelna.

Jak to asi vypadá za zavřenými dveřmi?
Autor: archiv Prima Jak to asi vypadá za zavřenými dveřmi?

Když už děti dospěly a vypadalo to, že se dvojice pustí do vysněné kuchyně a koupelny, zasadil osud těžkou ránu. Jana musela nechat podnikání. Našetřené peníze šly na běžný chod domácnosti. Největší problém byl však v chybějící energii. Byt je rekonstruovaný jen částečně. Je zde staré jádro a nová kuchyň je maminčiným velkým snem. V domácnosti žije tatínek, nemocná maminka a bratr. Dcera má miminko a za maminkou denně dochází.

Dívejte se 15. 4. ve 21.30 na Primu na to, jak se designérům celá proměna povedla.

reklama

Článek je zařazen v: Jak se staví sen , JSSS , sen , proměna , designéři , Jan Bek , Ing. František Kobližka , Designéři Jak se staví sen , Ing. arch. Kamila Douděrová , upoutávka , pořad , kteří spolu tvoří tým prvním rokem. Do pořadu přinášejí novou energii , Martina Pištěláková , architekt

reklama

Přečtěte si také