Proměna bytu paní Dagmar: Proč designéři vsadili na zlatou barvu?

Celý život paní Dagmar se točil kolem dětí a práce, žila od výplaty k výplatě. Je ale pyšná na svoje děti, které zvládla dobře vychovat. Má tři syny, jednu dceru a osm vnoučat. A byly to právě její děti, které se rozhodly pomoci jí k lepšímu bydlení. Dcera Lucka ji přihlásila do pořadu Jak se staví sen.

Paní Dagmar (64) sama dokázala vychovat čtyři děti, na partnery štěstí neměla a moc peněz či čas sama na sebe taky ne. V pořadu Jak se staví sen se designéři Kamila a František pustili především do proměny jejího obýváku. A nezůstalo jen u něj!

V panelovém 2+1 v Čelákovicích žije Dagmar, která dodneška chodí vypomáhat do firmy balící CD a DVD, skoro čtyřicet let. V minulých letech prošla proměnou k lepšímu jen ložnice, kterou jí svépomocí vylepšily děti, jinak byl nábytek v bytě starý, byt sám navíc volal po prosvětlení.

A toho se paní Dagmar dočkala. Styl je na míru pro dámu v letech. Snoubí se v něm elegance s přírodními motivy. Z Dagmar vyzařuje určitá noblesa, proto jsme se nebáli v interiéru používat zlatou. Jemné zlaté linky se nám propisuji na tapetě, svítidlech, dekoracích. Vše je zvoleno ve světlých teplých odstínech. Přírodní motiv na tapetách je navržen záměrně. Jednak vyvažuje zlatý lesk, jednak má paní přírodu ráda, shodli se designéři při popisu proměny, kterou si můžete užít brzy už i vy.

Premiérový díl Jak se staví sen uvidíte v pondělí 21. února ve 21:40 na Primě.

Všechny díly pořadu můžete vidět ZDE

Partnerem této sezóny pořadu je společnost Raiffeisen Stavební spořitelna

Sdílejte článek
Štítky design Čelákovice Raiffeisen stavební spořitelna

Přečtěte si také