Domov snů vytvořila z bazarového nábytku. Mladá žena se pustila do rekonstrukce sama

Byl to zašlý byt s nevzhledným vybavením, zastaralou kuchyní a nevlídnou koupelnou. Třicetiletá Emma Campbell dokázala během jednoho roku byt kompletně proměnit a utratila jen zlomek toho, na kolik běžně vychází rekonstrukce bytů.

Emma se do obecního bytu nastěhovala, když jí bylo sedmnáct let, později dostala příležitost nemovitost odkoupit, a to jí uvolnilo ruce, aby se mohla pustit do pořádné rekonstrukce. Do té doby byt působil depresivně a nesl stopy po bývalých nájemnících, kteří měli podle Emmy prapodivný vkus.

Kompletní proměna bytu

Příležitost byt změnit se Emmě naskytla během covidového lockdownu. Najednou byl čas a prostor pro práci na místě, kde trávila nejvíc času. Rekonstrukci vzala žena od podlahy a začala koupelnou, která zoufale potřebovala opravit. Následovaly kuchyň i obývací pokoj a ložnice.

Vyhozený nábytek dostal druhou šanci

Aby Emma ušetřila, sháněla vybavení z druhé ruky v internetových bazarech. Něco také našla u silnic. Celková cena za rekonstrukci bytu včetně koupelny a kuchyně, které bývají nejdražší, se vyšplhala jen zhruba na 145 tisíc korun! Emmě se podařilo ušetřit nejen na vybavení, ale také na řemeslnících, s koupelnou jí pomohl její kamarád. Není divu, že se Emma svým bytem chlubí, jen málokomu se podaří udělat za málo peněz tolik muziky!

Další příběhy žen, které se pustily do rekonstrukcí:


Přečtěte si také