Svobodná máma vytvořila pro své dcery úžasné hravé bydlení. Téměř vše dělala sama

Starý pronajatý dům nevypadal nijak útulně a potřeboval pořádnou proměnu. Čtyřiatřicetiletá máma dvou dcer Victoria Robinson se rozhodla, že se pustí do nelehkého úkolu. Výsledek stojí za to. Interiér vypadá svěže, je světlý a dětem se v něm líbí.

Rekonstrukce pronajatých nemovitostí bývají problémem, protože majitelé nemusí s výraznými změnami souhlasit. Naštěstí měla Victoria dostatek volnosti, aby se pustila do práce. „Můžu vyměnit staré vybavení koupelny a kuchyně, pokud budu chtít, ale tím pádem je veškerá zodpovědnost na mě, pokud něco nevyjde, což je fér,“ říká žena.

Jak ušetřit při rekonstrukci?

Možnosti využila a začala dům proměňovat, aby se jí a jejím dvěma dcerám ve věku sedm a čtyři roky hezky bydlelo. Victoria potřebovala pomoct s výměnou podlah, ale většinu dalších prací si dělala sama.

Aby ušetřila sháněla vybavení na internetových bazarech a zjistila, že tu lidé mnohdy nabízejí úplně nový nábytek. Podařilo se jí tak sehnat vybavení, které je v nabídce velkých domů s nábytkem, ale za mnohem nižší cenu. „Vybrala jsem všechno nové a za úžasné ceny. To bych si v obchodě nemohla dovolit,“ vysvětluje Victoria.

Žena se soustředila hlavně na dětský pokoj, ve kterém chtěla vytvořit co nejpříjemnější prostředí pro své děti. Napadlo ji, že by mohla stěny namalovat tak, aby připomínaly srst dalmatinů. Byt je celkově velice světlý a s původní nudou a šedí se nedá srovnávat.

Další inspirativní příběhy:

Sdílejte článek

Přečtěte si také