návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Máma proměnila tmavý neútulný dům v pohodový domov. Stálo ji to pár korun

Jakub Studený , Vydáno: 21.05.2021
Z nevlídné kuchyně je moderní prosvětlená místnost. Obývací pokoj vybízí k odpočinku. Domovní dveře teď vřele vítají návštěvy. Teprve šestadvacetiletá Lauren Orme proměnila pronajatý dům v Liverpoolu v krásný domov přesně podle svého vkusu. Přitom ji to stálo opravdu málo.

reklama

Lauren přemýšlela, jak proměnit dům, aby nevypadal tak omšele a depresivně. Všude byly hnědé koberce, šedě vymalované stěny a v kuchyni dokonce černé kachličky až ke stropu. Lauren se tak pustila do důkladné rekonstrukce a musela splnit jednu důležitou podmínku.

Proměna domu s malým rozpočtem

Proměna musela stát co nejméně. Lauren neměla peníze nazbyt a tak přemýšlela, jak ušetřit. Nakonec se jí podařilo něco neuvěřitelného. Úpravy obývacího pokoje ji vyšly na 1 800 korun a proměna kuchyně dokonce jen na 1 300 korun! Jak to dokázala?

Kuchyň vypadá po proměně mnohem lépe!
Autor: profimedia.cz Kuchyň vypadá po proměně mnohem lépe!

Nic nevyhazovala, ale upravovala neboli upcyklovala to, co už v bytě bylo. Například kuchyňská linka vypadá jako nová, Lauren na ni ale jen použila samolepku s mramorovým vzorem. Nové vybavení a dekorace kupovala hlavně na internetových bazarech, na kterých sehnala mnoho zajímavých věcí.

Lauren svým kouskem chtěla inspirovat mnoho dalších lidí, kteří nemají finance na veliké proměny. Ukázala, že stačí málo a interiér najednou vypadá úplně jinak, nově a lépe.

Další inspirativní proměny:

proměna domu za 100 tisíc

Za 100 tisíc proměnila celý dům. Šikovná žena vytvořila designové bydlení skoro bez nákladů

rekonstrukce domu po 40 letech

40 let dům nikdo nerekonstruoval. Mladá rodina ho kompletně proměnila

reklama

Článek je zařazen v: proměna

reklama

Přečtěte si také