Jak na to

21. října 2016 14:00

Markéta Zídková

Které bylinky nahradí v zimě čerstvý koriandr, poradí Receptář

Sledujte v neděli 23. října 2016 v 11.50 na Primě.

Vaše chvíle pohody po nedělním poledni! Po týdnu se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým.

Na podzim je vhodné vysadit ovocné stromy. Jak vybírat ty, kterým se u vás na zahradě bude nejlépe dařit, poradí pan Miroslav Lev. Dýně jsou teď na každém rohu. Zkuste si z jedné vyrobit originální aranžmá. Vermikompostování za pomoci žížal je ekologické. Tento druh kompostu můžete mít i v bytě nebo uvnitř domu, protože nevydává zápach. Laminátové podlahy jsou na trhu už hezkou řádku let, ale jejich technologie se stále zdokonaluje. Která je vhodná k vám domů, poradí pan Tomáš Machatý. Exotická vůně a chuť koriandru nás provází celé léto. Věděli jste, že na zimu můžete tuto letničku nahradit hned několika jinými bylinkami? V říjnu je správný čas na řízkování rostlin, především těch stále zelených. V listárně představí pan Václav Větvička Plumérii červenou. A na závěr se dozvíte, jak aktivněji trávit volný čas s vaším psím miláčkem při dog dancingu.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Všechny díly RECEPTÁŘE najdete na webu Prima PLAY.

ZDE najdete vše o pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také