Bydlení slavných

12. dubna 2023 12:00

redakce Prima Living

Simona Krainová si splnila velký sen. Pochlubila se luxusně zrekonstruovaným bytem

Topmodelka Simona Krainová (50) s manželem Karlem Vágnerem ml. (47) si splnili sen a svůj střešní apartmán v pražských Dejvicích si nechali kompletně zrekonstruovat. Fanouškům ukázala, jak nyní luxusní byt vypadá. Že má Simona Krainová vkus a styl, o tom není pochyb, což potvrdila i co se týká bydlení. Světlé barvy a vše vyladěno do posledního detailu, takový je byt Simony Krainové.

Simona Krainová se svou rodinou bydlí v pražských Dejvicích v luxusním střešním apartmánu. Jejich sousedkou bývala Dara Rolins (50), od níž si kdysi druhý byt odkoupili. Prostory propojili, aby si vytvořili útulné hnízdečko. Vzniklo tak luxusní bydlení o rozloze 400 m². Potom se jim narodili synové Max a Bruno a ti byt postupem času natolik „zabydleli“, že po dvanácti letech rodinného života už byla kompletní rekonstrukce naprosto nevyhnutelná.

Rekonstrukce už byla nutná

„Domov je pro naši rodinu nejvíc. Náš byt jsme začali řešit před 12 lety. Pro začátek jsme koupili vedlejší byt, který patřil Daře, měli jsme štěstí, že byl hned vedle. Byty jsme propojili, kompletně zrekonstruovali a připravili k narození našich kluků. Byt byl naprosto nádherný, ale jak se narodili, explodovala doslova bomba! Maxík ťapal ručičkama od jídla při rytmech Teletubbies po stěnách. Bruno ho úspěšně následoval a postupem času do brazilské třešně na podlaze nejen těmi oranžovými tatrovkami kreslili nepravidelné a trvalé obrázky. Časem, jak se naše rodina rozrůstá, se k nim přidaly dvě parťačky Angela & Aisha. Když to shrnu, tak se nám podařilo byt zdevastovat a po 12 letech jsme konečně ready na kompletní rekonstrukci,“ napsal Karel Vágner mladší o rozhodnutí byt rekonstruovat na sociální síť.

Jak vypadá splněný sen

Manželé si našli firmu Tempus design, která jim vzhled nově upraveného bytu navrhla a následně i během jejich dvouměsíční nepřítomnosti zrealizovala. Před náročnou rekonstrukcí střešního bytu totiž odjela Simona Krainová s rodinou do Karibiku, konkrétně do Dominikánské republiky, kde vlastní nemovitost. A taky aby tam oslavila své životní jubileum!

Simona Krainová se teď na Instagramu pochlubila svým novým domovem, ve kterém převládají neutrální světlé tóny, které luxus střešního apartmánu krásně podtrhují:

„Když se sen stane skutečností. Ještě teď mám pocit, že se mi to všechno jenom zdá… “ napsala na Instagram.

Zdroje: sociální sítě Simony Krainové a Karla Vágnera ml.

Sdílejte článek

Přečtěte si také